16 Haziran 2015

Superonline Nakil Yapmak İstediğimde Olması Gerekenden Yüksek Fiyata Tekrar Taahhüt Vermek Mecburiye

Fiber internet kullanıyorum ve taahhüdüm bitmesine 4 ay kaldı. Bu süreçte taşındığım için internetimi yeni adresime naklettirmek istiyorum ancak benden internette lanse edilen 64 TL'yerine 74 TL tutar üzerinden tekrar 24 ay taahhüt vermem isteniyor yoksa nakil işlemi yapılamazmış. Öncelikle nakil için taahhüt mecburiyetinde bırakılmam BTK ve tüketici mevzuatına aykırılık teşkil ediyor. Taahhütsüz fiyat neyse ben onun üzerinden kullanmaya devam etmek istiyorum. Ayrıca bu bedelin de kendi internet sitelerinde yalın internet için sözü edilen 64 TL değil de 74 TL olması ayrıca bir anlaşılmazlık. Çağrı merkezindekiler hiçbir açıklama bile yapmadan bizi mecbur bırakmaya çalışıyor.

Begüm 554 Okunma

Cevaplar

  • Superonline Temsilcisi16 Haziran 2015

    "Konu ile ilgili gerekli tüm incelemeler tamamlanmış ve müşterimiz ile 16.06.2015 17:44:42 tarihinde aranarak görüşülmüştür. Müşterimize nakil süreci hakkında bilgi verilmiştir. Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0850 222 0 222 numaradan arayarak veya [email protected] adresine e-posta göndererek Müşteri Hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz. Saygılarımızla, TURKCELL SUPERONLINE"

  • Superonline Temsilcisi16 Haziran 2015

    "Müşterimizin nakil talebi ile ilgili şikayetinin incelenmesi ve sorunun giderilmesi için en kısa sürede kendisiyle iletişime geçilecektir. Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0850 222 0 222 numaradan arayarak veya [email protected] adresine e-posta göndererek Müşteri Hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz. Saygılarımızla, TURKCELL SUPERONLINE"

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön