11 Eylül 2013 #2006784

Superonline Nakil Veya İptal İkisini de Yapmıyor!

Superonline 51989758 müşteri Numarası ile 2 yıl taahhütlü Fiber hizmeti aldım. Taşındım ve orada fiber altyapısı yok. ADSL alabileceğim belirtildi. Ben ADSL teklifinizi, daha düşük kaliteli olduğu, bana ek taahhüt dayattırdığınız ve ek telefon masrafı getirdiği için kabul etmiyorum.


Taahhüdüme devam ettim, eğer yeni adresimde fiber hizmet verirseniz veya makul bir ADSL teklifiniz bana ek masraf ve taahhüt getirmezse kaldığımız yerden devam edebiliriz. Öbür türlü haklarımı biliyorum, Tüketici Mahkemelerine başvurup yasal haklarımı kullanacağım.

Servet 88 Okunma

Cevaplar

 • Servet19 Eylül 2013

  böyle cavap mı olur ! adamlar telefonla arayıp aynı şeyleri tekrar tekrar söyleyip duruyorlar....Hala Çözüm sunulMADI!!!!

 • Servet18 Eylül 2013

  Superonline ile taahhütlü hiç bir işe girmem, olumsuz yanları aysberg gibi iyi görünen tarafları çok küçük kalıyor buzdağının görünmeyen altının yanında......cep telefonu hatlarımı da kapattırmayı düşünüyorum iyice baydılar artık!...bu gidişle de, büyük ihtimalle batar bu şirket sadece çok yazık! diyorum. Hala bir irtibat kuran yok. Ne zaman çözülecek bir sorununuz olsa çözümsüz kalıyor veya Superonline çabası ile çözülmüyor.

 • Servet16 Eylül 2013

  Ne kadar sürede telefon edilecek? 16/09/2013 itibari ile henüz telefon eden olmadı.

 • Superonline Temsilcisi12 Eylül 2013

  Konu ile ilgili gerekli tüm incelemeler yapılacak ve müşterimize telefonla bilgi verilecektir. Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0850 222 0 222 numaradan arayarak veya [email protected] adresine e-posta göndererek Müşteri Hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz. Saygılarımızla, TURKCELL SUPERONLINE

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön