18 Şubat 2014

Superonline Nakil ve Paket Değişikliği

26 ocakta aboneliğimin bulunduğu adresten taşındım. Dolayısıyla aboneliğimi yalın adsl e çevirip nakil yaptırmaya karar verdim. 7 iş günü içerisinde yalın adsl e geçiş sağlanacağı ve diğer 7 iş günü içerisinde de nakil işleminin gerçekleşeceği bildirildi. 15 günden fazla süre geçmesine rağmen hala hiç bir gelişme yaşanmadı. Faturamda hala işliyor. Almadığım bir hizmet için fatura ödüyorum. ve bu aboneliğin akıbetinin ne olacağı konusunda bilgi bile verilmiyor.


Hizmet almadığım günler için kesilen ücretin indirilmesi ile birlikte internetimin en kısa sürede bağlanmasını bağlanamıyor ise Superonline tarafından tarafıma taahhüt bedeli yansıtmaksızın işini yapamadığı için iptalini rica ediyorum.

Mustafa 47 Okunma

Cevaplar

  • Superonline Temsilcisi18 Şubat 2014

    Konu ile ilgili gerekli tüm incelemeler yapılacak ve müşterimize telefonla bilgi verilecektir. Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0850 222 0 222 numaradan arayarak veya [email protected] adresine e-posta göndererek Müşteri Hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz. Saygılarımızla, TURKCELL SUPERONLINE

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön