31 Ekim 2016

Superonline Nakil Ücreti Alınmayacak Dediler Kandırdılar

(52**32 abone no.) Superonline 24 ay sonunda beni aradı. Ben taşınacağımı söyledim yeni adresim belli olduğunda düşüneceğimi söyledim. Kısa bir süre sonra tekrar arayıp kampanyadan bahsettiler, taşınacağım bilgisini verdim. Bana 1 yıl içinde yapılacak abonelik naklinin ücretsiz olduğunu söylediler. Bunun üzerine tekrar 24 aylık taahhüt yenilenmesi yapıldı. 5 ay sonra taşındım, nakli için aradım. Benden 100 TL nakil ücreti istediler.


Durumu anlattım, görüşme kaydı dinlenecek 48 saat içinde dönülecek dediler. Dinlediklerinde zaten konuşulanlar çok net ve ücretsiz nakil yapılacak diye düşünüyorum. 48 saat geçti arayan olmadı. Ben aradım 2 defa aradıklarını ulaşamadıklarını söylediler, oysa aramadılar. Ücretsiz nakilden bahsedilmemiş yalan söylüyorlar ve beni yalancı durumuna düşürüyorlar. Cayma bedeli bugün için 191 TL istiyorlar.

Güzide 63 Okunma

Cevaplar

  • Güzide06 Kasım 2016

    Beni aralıklarında metroda olduğumu tünele gireceğini bağlantının kesileceğini 2 defa ust uste soylemeye çalıştım. Karşımdaki kişi ezberlemiş olduğu metni aktarmaya çalışıyor. Musait misiniz sorusu asla sorulmuyor... ... .. Görüşmeler kayıt altına alınıyor demek için uğraşıyor, ben meyrodayim kesilecek diyorum, böylece aramış oldular:) Görüşmeler kayıt altına alınsa ne olacak ki; daha önceki kayıt dinlenmiş olsa bana söylenen nakil ücreti alınmayacak dendiğini de duymuş olacaktınız, öyle bir konuşma geçmediği soylendi:)

  • Superonline Temsilcisi31 Ekim 2016

    Şikayetinizin çözümü için sizi gün içerisinde aradık ancak ulaşamadık. Aranmak istediğiniz özel bir saat var ise www.sikayetvar.com sitesi üzerinden belirtebilirsiniz

  • Superonline Temsilcisi31 Ekim 2016

    Konu ile ilgili gerekli tüm incelemeler yapılacak ve müşterimize telefonla bilgi verilecektir. Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0532 532 00 00 numaradan arayarak veya [email protected] adresine e-posta göndererek müşteri hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz. Saygılarımızla, TURKCELL SUPERONLINE

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön