16 Eylül 2013 #2012912

Superonline Nakil Ücreti!

Ev değişikliği nedeniyle bugün müşteri hizmetlerini arayarak (2 apartman ileriye) nakil yaptırmak istediğimi talep ettim. 2014 5 aya kadar taahhüdümün olduğunu ve 100 TL nakil ücreti ödemem gerektiği söylendi.


Şimdi soruyorum size; Hak mı,Adalet mi? Hemen hemen tüm firmalar taahhütlü firmaların cayma bedellerini ödemeyi kabul etmelerine rağmen ki buna Superonline da dahil, eski müşterisi olan bizlere olan bu yaklaşımın sebebini anlamakta güçlük çekiyorum.


Bir şey yapıp Telekom'dan taahhütlü olarak İnternet bağlantısı yapıp akabinde Superonline gel ben sana geçeyim, ben sende benim cayma bedelimi öde desek (Superonline yaklaşık 350-400 TL dedi) sanıyorum en iyi biz oluruz, diye düşünüyorum.

Süleyman 78 Okunma

Cevaplar

  • Süleyman19 Eylül 2013

    Superonline ile ilgili şikayetleri incelediğimde herkese hep aynı mesajı yollamışlar bağlamışlar ototmatiğe gönder gitsin... ne güzel iş vallahi...

  • Superonline Temsilcisi18 Eylül 2013

    Konu ile ilgili gerekli tüm incelemeler yapılacak ve müşterimize telefonla bilgi verilecektir. Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0850 222 0 222 numaradan arayarak veya [email protected] adresine e-posta göndererek Müşteri Hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz. Saygılarımızla, TURKCELL SUPERONLINE

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön