18 Şubat 2013 #1638519

Superonline Nakil ,Tesisat veTaahhütname Çıkmazı!

Ben aynı sokakta bulunan yeni bir daireye taşındım. Aboneliğimin nakil ettirilmesi konusunda her türlü başvuruyu yaptık ancak uzun bir süredir geri dönülmedi. Asıl konu taahhütnamede yazan ''Yeni apartmana taşınıldığında ve taşınılan apartmanda fiberoptik tesisatı yoksa bir alt hizmet olan ADSL hizmeti verilir'' diyorlar.


Bu maddeyle kendilerini haklı göstermeye çalışıyorlar ancak bu madde de bir açıklık var. ADSL hizmeti bağlatacağız ancak ADSL hizmetiyle birlikte bağlatılacak olan sabit telefon ücretini kim ödeyecek ? Sonuçta hizmeti kendileri getiremiyorlar. Kendileri geç kaldıkları için boşu boşuna fatura ödeyemem. Yukardaki madde de ''belirsizlik'' olduğu için maddeyi yok sayıyorum.

Tuna 44 Okunma

Cevaplar

  • Tuna19 Şubat 2013

    Sonuç yok arkadaşlar.Sizin suçunuz olmadığı halde Sabit telefon ücretini (Taahhütnamede de böyle bir madde yer almıyor) siz ödüyorsunuz.İşte Süperonline! İşte Müşteri Memnuniyeti! Bizi abone yapmak için peşimizden koştular şimdi de zorla para ödetmeye çalışıyorlar. 5 aydır hizmeti alamıyorum ve bunun sebebi de tesisatı çekmekte geç kalmalarıdır.

  • Superonline Temsilcisi18 Şubat 2013

    Müşterimiz ile 13.02.2013 tarihinde görüşülmüş ve kendisine detaylı bilgi verilmiştir. Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0850 222 0 222 numaradan arayarak veya [email protected] adresine e-posta göndererek Müşteri Hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz. Saygılarımızla, TURKCELL SUPERONLINE

Benzer Şikayetler

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön