10 Eylül 2013 #2003895

Superonline Nakil Talebimin 2 Aydır Sonuçlanmadı!

Yaklaşık 1 yıldır 519**** müşteri numarası ile Turkcell Superonline fiber internet kullanıcısıyım. 2 ay öncesinde ev değişikliğim nedeniyle nakil talebinde bulundum. Ancak hala bir sonuca ulaşamadım. Öncesinde adres verilerime ait hizmetlerinin olmadığını söylediler. Muhtarlığa gidip tekrar adresimi teyit edip Turkcell Superonline'ı aradım. Ancak hizmetlerinin olmadığını yinelediler.


Yeni adresimdeki evde eski kiracıya ait modemin takılı ve aktif olduğunu söyledim. Tesadüfi Superonline teknik personelinden kutu nosunu edindim ancak bu sefer hatların dolu olduğunu söylediler. Halbuki eski kiracınınkini iptal edip benim modemi takacaklar. Önceki kiracının vefat ettiğini de belirttim olumsuz.

Selda 41 Okunma

Cevaplar

 • Selda15 Eylül 2013

  şikayet durumu:cevaplanmış olarak görülüyor ancak ben bir cevap alamadım. sadece konu ile ilgili tüm inceleme yapılacak. müşterimize telefonla bilgi verilecek denilmiş. beni arayan henüz yok.

 • Selda15 Eylül 2013

  bugün itibariyle ben evimde hala internetimi kullanamıyorum. hala tarafınızdan bana bir bağlantı sağlanmadı. hat olmadığından bahsedilip buna yönelik bir çalışma göremiyorum. apartmanda 10 kullanıcı bulunmakta. kendi kişisel çalışmam sonubu bir bayi buldum. hatay bayii. konuştum. Teknik servis gönderip keşif yapacaklar ancak anladığım kadarıyla bu aşamaya kadar böyle bir imkanı genel merkez neden sağlamadı? sözleşmemizde kesintisiz internet olmasına rağmen bunca günlük kaybımı nasıl telafi edeceksiniz?

 • Selda15 Eylül 2013

  bugün itibariyle hala sonuç alamadım. ancak kişisel çabalarım sonucu bir bayii bulup görüştüm. pazartesi günü adrese gelip keşif yapacaklar. ancak genel merkez hala bana ulaşıp bilgilendirmedi. hat olmadığı konusunda kararlılar. hiçbir bayiye de bilgilendirip yönlendirme yapmamış. tamamen kişisel çabam. buarada 3 aydır 55.3 tl. faturamı ödedim. kullanmadığım, hizmet alamadığım bir sisteme karşılık.

 • Superonline Temsilcisi11 Eylül 2013

  Konu ile ilgili gerekli tüm incelemeler yapılacak ve müşterimize telefonla bilgi verilecektir. Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0850 222 0 222 numaradan arayarak veya [email protected] adresine e-posta göndererek Müşteri Hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz. Saygılarımızla, TURKCELL SUPERONLINE

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön