09 Aralık 2014

Superonline Nakil Sorunu

08.12.2014 tarihinde saat 21:27 Superonline aradım. Bir bey çıktı telefona yeni taşındığımı ve adresimi verdim. 8 dakika görüşme sürdü. Benim yeni taşındığım adreste TTNET olduğunu o binaya hizmet veremeyeceğini söylediler. Cezasız bizi çıkarabileceğini iletti. Sonra 22:03 tekrar aradım. Bu sefer bir bayan çıktı toplam 13 dakika görüştük.


Bu görüşmelerde 3 defa beni 1 dakika bekletti. Hayır hizmet verebiliriz fakat fiber olmaz ceza ödemezsiniz dedi. 3 bekletmeden sonra hem ceza ödeyeceksiniz hem fiber olmayan internet alacaksınız dedi. Sırası ile BİMER, Sanayi bakanlığı ve idari mahkemeler, tüketici mahkemelerinde hakkımı arayacağım. TTNET ile aranızdaki protokol tüketiciyi mağdur.

Yunus 104 Okunma

Cevaplar

 • Yunus08 Şubat 2016

  Superonline beyefendileri sen arama sonra paylaş de. Taaddüt bittiği gün benim evimde sizde biteceksiniz.

 • Yunus08 Ocak 2015

  Birde üstüne bana 150 TL cihaz bedeli almış. Fiberden beni yalına taşıdı ve cihaz bedeli 150 TL aldı sakııııın Superonline almayın

 • Yunus18 Aralık 2014

  kimse tarafımız ile iletişime geçmedi bekliyoruz efendim. süperonline abonesi olmak isteyenler ve bizim gibi telefondan tahüd verenler yarın taşınacaklarını ve işin içinde ciddi tekelleşme olduğunu gittikleri binada türktelekom varsa ceza ödeyeceklerini bilsinler

 • Superonline Temsilcisi10 Aralık 2014

  "Müşterimizin nakil talebi ile ilgili şikayetinin incelenmesi ve sorunun giderilmesi için en kısa sürede kendisiyle iletişime geçilecektir. Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0850 222 0 222 numaradan arayarak veya [email protected] adresine e-posta göndererek Müşteri Hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz. Saygılarımızla, TURKCELL SUPERONLINE"

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön