18 Ağustos 2015

Superonline Nakil Sonrası Olanlar!

Fiber internetimi nakil yaptırmak zorunda kaldım. Taşındığım yerde Telekom'un hattı vardı. Ben hep telekom da telefon hizmeti almaya devam etmek bende Superonline internet kullanmak istedim. Superonline fiber olmayan bölgelerde Telekom'la çalışıyormuş. Superonline geldi interneti bağladı telefonu kesti.

Sonra telefon hizmeti için Telekom'u çağırdık. Bu sefer Telekom telefonu halletti interneti kesti. Superonline'ı aradım 1 aydır her gün 2 3 defa. Sürekli bana elektrikçi çağırın deyip durdular. Ayrı ayrı 3 4 elektrikçi getirdim. Fakat çözümün Superonline'da olduğunu söylediler. Telefon kutusu evin karşısında Superonline ve port işaretlenmiş ne bir şey yapmış ne eve hat çekmiş hiçbir şey yapmamış.

Sibel 241 Okunma

Cevaplar

  • Sibel20 Ağustos 2015

    Superonline eve bağlantı kablosu çekmemiş port işaretlememiş. Daha sonra pırtu işaretledik elektrikçi çağırın dediler. Elektrikçi geldi biz bu kutuyu açamayız yasal değil dedi. Bu sefer Superonline ı arayıp elektrikçiyle görüştürdüm. Superonline tamam 24 saat içinde ekipler gelecek dedi. Bugün yine aradılar elektrikçi çağırın dediler. 11buöuk aydır böyle tamam diyorlar 24 saat içinde ekipler gelecek. Ertesi gün arıyorlar elektrikçi çağırın diye. Ama almadığım hizmetin faturasını çatur çatır alıyorlar. Ben nereye başvuracağımı bilmiyorum.

  • Superonline Temsilcisi18 Ağustos 2015

    Konu ile ilgili gerekli tüm incelemeler yapılacak ve müşterimize telefonla bilgi verilecektir. Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0850 222 0 222 numaradan arayarak veya [email protected] adresine e-posta göndererek müşteri hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz. Saygılarımızla, TURKCELL SUPERONLINE

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön