20 Ekim 2016 #6734431

Superonline Nakil Olmayan Hatta Fatura!

Benim Superonline'da 54489*** nolu üyeliğim 1 aydır. Superonline tarafından nakil işlemi yapılacak fakat orada çalışan çağrı merkezindeki arkadaşlar 4 defa adresi yanlış alışmışlardır. İlk adresi verdiğimde Kayışdağı Mah. Mansur Sok No:** nakil işlemi yapmalarını istedim. Onlarsa ilk No.: ** Daha sonra No.: **' ya nakil işlemi yapmışlardır. Aradığım 'da ise kendi hataları olmasına rağmen tekrar nakil işlemi yapılması gerektiğini ve 7 iş günü beklemem gerektiği söyleniyor.


Kendi hatalarını kabul etikleri halde bu sonuç alamıyorum. Bunun üzerine artık sinirlenip iptal etmek istediğimde bana cayma bedeli çıkarıyorlar. Onların vermediği hizmet için neden cayma bedelini ödeyeyim. Sizde bir sonuca bağlayamazsanız bu olayı tüketici mahkemesine taşıyacağım ve ben bir aydır interneti kullanmadığım halde fatura tahsil edilmek isteniyor.

Nazli 387 Okunma

Cevaplar

  • Nazli23 Ekim 2016

    Dedikleri tarihte beni aradılar ve toplantıdaydın 10 dakika sonra görüşelim dedim gün içerisinde ararız dediler ve bir daha arayan olmadı bu tarihe kadar ve gene müşteri hizmetlerini aradığımda şikayet açtırmak istediğimde acıtıramazsınız isterseniz nakil talebi açalım dediler hala dalga geçer gibi işlem yapıyorlar bu yaptıkları tüketiciyi keriz ve ahmak yerine koymaktır 1 ayda internet bağlantısı yapılamıyorsa O firmadan üyeliğimi iptal etmek istiyorum tüketici mahkemesine kadar gideceğim ve bütün kayıtlarımda görülebilir Superonline internet firmasını seçtim ilk ay 78 TL kendi hatalarından dolayı fatura ödedim ve bütün kayıtlar mevcut üyelerini oyalayıp ses kayıtlarını incelemeyen ve müşteriye özen göstermeyen bir firma. Acilen bana dönüş yapılmasını bekliyorum ve iptal ettireceğim ve tüketici mahkemesine vereceğim.

  • Superonline Temsilcisi20 Ekim 2016

    Konu ile ilgili gerekli tüm incelemeler tamamlanmış, müşterimiz ile 20.10.2016 13:07’de görüşülerek konu hakkında bilgilendirme yapılmıştır. Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0532 532 00 00’yi arayarak veya [email protected] adresine e-posta göndererek Müşteri Hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz. Saygılarımızla, TURKCELL SUPERONLINE

  • Superonline Temsilcisi20 Ekim 2016

    Konu ile ilgili gerekli tüm incelemeler yapılacak ve müşterimize telefonla bilgi verilecektir. Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0532 532 00 00 numaradan arayarak veya [email protected] adresine e-posta göndererek müşteri hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz. Saygılarımızla, TURKCELL SUPERONLINE

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön