27 Haziran 2016

Superonline Nakil İşlemlerinde Mağdur Ediyor!

Yeni bir daireye taşındım ve binada dağıtıcı kutusu bina girişinde mevcut. Bina girişinden daireye hat çekilmesi gerekmektedir. Ben farklı bir internet servis sağlayıcısına müracaat etsem daireme ücretsiz kurulum yapacaklar.


Şimdi nakil işlemi olduğu için Superonline teknik servis bina girişinde dağıtıcıya bakıp işlem tamam deyip gidiyor. Superonline ürünü kullanıyorsam bu konuda işlem yapmaları gerekmektedir. Ben kabloyu 3. kata çektirmek için ne diye elektrikçi arayayım. İç tesisata karışmıyoruz diye bir şey mi var?


Hangi firma bir ürünü satar da teknik servislik bir durum olunca sen git işini başka yerden hallet der? Eğer ki Superonline tarafından ücretsiz bir şekilde hat çekilmeyecekse Superonline üyeliğimi ve onunla birlikte aldığım Digiturk üyeliğimi iptal ettireceğim; çünkü şu anda hizmet alamıyorum ve hizmet alamadığım bir ürüne para ödüyorum.

Hasan 55 Okunma

Cevaplar

  • Superonline Temsilcisi27 Haziran 2016

    Konu ile ilgili gerekli tüm incelemeler tamamlanmış, müşterimiz ile 27.06.2016 17:25’te görüşülerek konu hakkında bilgilendirme yapılmıştır. Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0532 532 00 00’yi arayarak veya [email protected] adresine e-posta göndererek Müşteri Hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz. Saygılarımızla, TURKCELL SUPERONLINE

  • Superonline Temsilcisi27 Haziran 2016

    Konu ile ilgili gerekli tüm incelemeler yapılacak ve müşterimize telefonla bilgi verilecektir. Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0532 532 00 00 numaradan arayarak veya [email protected] adresine e-posta göndererek müşteri hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz. Saygılarımızla, TURKCELL SUPERONLINE

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön