11 Mart 2015

Superonline Nakil İşleminin Yapılamaması

Kullanmakta olduğum fiber internetimi yeni taşındığım evime nakil işlemi için 06.03.2015 tarihinde işlem başlattım Nakil işlemi için sistemlerinde sorun olduğundan ve yeni taşındığım sitede açık port bulunmadığından dolayı işlemi o gün yapamadı.


Müşteri hizmetlerinin söylemiş olduğu süre 72 saat olmasına rağmen henüz nakil işlemim gerçekleşmedi ve yaklaşık 4 gündür internet kullanamıyorum. İptal edip TTNET almak istiyorum fakat cezai bedel çıkartıyorlar bu kadar teknolojisinin ilerlemiş olduğu bir firmada sorunumu çözememeleri ve net bir tarih verememeleri gerçekten çok ilginç. Eğerki yeni abone olmuş olsam internetimi bağlıya bileceklerini ilettiler.

Özkan 124 Okunma

Cevaplar

  • Superonline Temsilcisi11 Mart 2015

    "Konu ile ilgili gerekli tüm incelemeler tamamlanmış ve müşterimiz ile 11.03.2015 12:39:43 tarihinde aranarak görüşülmüştür. Müşterimize nakil süreci hakkında bilgi verilmiştir. Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0850 222 0 222 numaradan arayarak veya [email protected] adresine e-posta göndererek Müşteri Hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz. Saygılarımızla, TURKCELL SUPERONLINE"

  • Superonline Temsilcisi11 Mart 2015

    "Konu ile ilgili gerekli tüm incelemeler yapılacak ve müşterimize telefonla bilgi verilecektir. Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0850 222 0 222 numaradan arayarak veya [email protected] adresine e-posta göndererek Müşteri Hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz. Saygılarımızla, TURKCELL SUPERONLINE"

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön