30 Ağustos 2013 #1985331

Superonline Nakil İşlemini Gerçekleştirmiyor!

Yaklaşık 15-20 gündür internet hattımın nakli için onlarca kez müşteri hizmetlerini aramama rağmen herhangi bir sonuç alamıyorum. Bu süreçte internet bağlantım olmadığı için hem
maddi hem de manevi olarak zarar görmekteyim. Superonline müşteri hizmetlerindeki elemanları sürekli en kısa zamanda sorun çözülecek demelerine rağmen bu kısa zamanının 1 ay bile olabileceğini bildirmektedirler.


Bu süreçte anlaşılmaktadır ki bu hizmeti verme konusunda yeterli donanıma sahip değiller. O halde internet sözleşmemi fesh etmelerini istiyorum. Ancak bu durumda da sözleşme fesih cezası kesileceğini söylüyorlar. Onlar hizmet veremediği için ben mağdur oluyorum ama cezayı onlar kesiyorlar.

Uğur 63 Okunma

Cevaplar

  • Uğur07 Eylül 2013

    FİRMA 5 GÜN SÜRE VERMESİNE RAĞMEN HALA SORUNU ÇÖZEMEMİŞ VE NE ZAMAN ÇÖZÜLEBİLECEĞİ KONUSUNDA ZAMAN VERMEMEKTEDİR. SORUN İLE İLGİLİ TÜRK TELEKOMDAN YANIT BEKLENDİĞİ BELİRTİLSEDE TELEKOM YETKİLİLERİNE SORDUĞUMDA KENDİLERİNİN YALIN ADSL HİZMET SAĞLAMADA HİÇBİR SORUNLARININ OLMADIĞINI BELİRTMEKTEDİRLER. SUPERONLİNE BENİM 20-25 GÜNDÜR BİR NAKİL İŞLEMİMİ YAPAMAZKEN TTNET 1 SAATTE İNTERNET HİZMETİ SAĞLAMIŞTIR.

  • Superonline Temsilcisi31 Ağustos 2013

    Konu ile ilgili gerekli tüm incelemeler yapılacak ve müşterimize telefonla bilgi verilecektir. Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0850 222 0 222 numaradan arayarak veya [email protected] adresine e-posta göndererek Müşteri Hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz. Saygılarımızla, TURKCELL SUPERONLINE

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön