21 Kasım 2015

Superonline Nakil İşlemim 17 Gündür Yapılmadı

Nakil işlemim 17 gündür yapılmadı. Normalde 7 gün içinde yapacaklardı. İnternetimi iptal edelim o zaman dedim 72 saat içinde geri döneceklerdi ona bile tenezzül edip dönmediler. Bu kadar uzun sürer mi iptal işlemi?


Hayır bağlayacaksanız bağlayın internetimi yoksa iptal edin. 2015 yılındayız. Bu kadar uzun mu sürer internetin bağlanması. Ankara değil başka bir şehirde olsam demek ki telefonu bile açmayacaklar.


Müşteri hizmetleriyle akraba olduk her gün hızlandırılması için talep oluşturuyoruz başka bildikleri bir şey de yok.


Superonline iptal talebi no:35933**.

Mesut 39 Okunma

Cevaplar

 • Mesut23 Kasım 2015

  Hala Aranmadım. Bugün TTNET'ten İnternetimi Bağlatıyorum. 1 Sene daha taahhüdüm Vardı. Ama Vermemek İçin Elimden Geleni Yapacağım. BTK'ya da Gerekli Evrakları Gün İçinde Göndereceğim. Umarım En Ağır Cezayı Alırsınız.

 • Mesut22 Kasım 2015

  24 Saat Geçti Hala İletişime Geçen Yok...

 • Mesut21 Kasım 2015

  Hazır Mesajla Cevap Verip Kurtulacağınızı mı Zannettiniz. Zaten Yeterince Bekledim. Faturayı 5 Gün Geç Ödeyince 20 TL Hat Açılma Bedelini Almayı Biliyorsunuz Hemen. 17 Gün Bekledim Diyorum Size. Eğer Pazartesiye Kadar İnternetim Bağlanmazsa İptal İşleminden Doğacak Taahhüt Bedelini Ödemeyeceğimi Açık Bir Dille Belirtiyorum. Gerekli Tüm Yerlere de Hakkınızda Soruşturma Başlatılması İçin Dilekçe Vereceğim. Milleti Dolandırıyorsunuz...

 • Superonline Temsilcisi21 Kasım 2015

  Konu ile ilgili gerekli tüm incelemeler yapılacak ve müşterimize telefonla bilgi verilecektir. Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0850 222 0 222 numaradan arayarak veya [email protected] adresine e-posta göndererek müşteri hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz. Saygılarımızla, TURKCELL SUPERONLINE

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön