24 Ekim 2016 #6769213

Superonline Nakil İşlemi Yapmıyor

9 Ekim 2016 tarihinde Ankara’nın merkezindeki 2000 konutluk sitede bulunan yeni evimize taşındık. Nakil için defalarca Superonline çağrı merkezini aradık, ancak sürekli oyaladılar. Çağrı merkezi ile nakil işleminin mümkün olmadığını anlayınca, 13 Ekim 2016’da Superonline yetkili firması olan fiberser Telekom’a nakil işlemi için resmen başvurduk. Aradan yasal süre olarak belirttikleri 7 iş günü geçmesine rağmen, bugün yine Superonline aradı ve sitemizde alt yapı olup olmadığını bilmediklerini belirtti. Türk Telekom’un kendilerine cevap vermediğini belirterek süresiz olarak beklememiz gerektiğini ifade etti. Açıkça anlaşılıyor ki Superonline taahhüt ceza bedelini almak için iptal işlemini başlatmıyor.


Aboneliğimizin bedelsiz olarak iptal edildiği bilgisinin acilen tarafımıza gönderilmesini rica ederim. Aksi takdirde Tüketici Hakem Heyeti'ne başvurarak sorunu çözeceğimizi belirtmek isterim.

Mustafa 115 Okunma

Cevaplar

  • Mustafa'nın Teşekkür Mesajı25 Ekim 2016

    Çağrı merkezinden Mustafa Bey aradı. İptal işleminin başarı ile tamamlandığını belirtti. Ceza ücreti olmaması için dilekçe ve ikametgah bilgilerini [email protected] adresine hemen göndereceğim. Modemi derhal iade edeceğim. Mağduriyetimi giderdikleri için Superonline ve Sikayetvar.com yetkililerine çok teşekkür ederim.

  • Superonline Temsilcisi25 Ekim 2016

    Konu ile ilgili gerekli tüm incelemeler tamamlanmış, müşterimiz ile 25.10.2016 10:03’de görüşülerek konu hakkında bilgilendirme yapılmıştır. Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0532 532 00 00’yi arayarak veya [email protected] adresine e-posta göndererek Müşteri Hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz. Saygılarımızla, TURKCELL SUPERONLINE

  • Superonline Temsilcisi24 Ekim 2016

    Konu ile ilgili gerekli tüm incelemeler yapılacak ve müşterimize telefonla bilgi verilecektir. Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0532 532 00 00 numaradan arayarak veya [email protected] adresine e-posta göndererek müşteri hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz. Saygılarımızla, TURKCELL SUPERONLINE

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön