11 Ekim 2016

Superonline Nakil İşlemi Olmayan İnternetin İptal Edilmemesi Firmanın Hizmet Vermemesi!

18 gün önce evimi taşıdığı için internetimin nakli başvurusunu yaptım. 7 iş gününde tamamlanacağı söylenen işlem yapılmadı ve sebebiyle ilgili defalarca aradık her gün 72 saat içinde halledilecek mesajı geliyor ve çözülmüyor. Müşteri hizmetleri "Türk Telekom altyapı vermiyor çözemezsek 3 iş gününde taahhütsüz iptal edeceğiz" dedi yine ses yok. Tekrar arıyoruz bir diğer çağrı görevlisi "arkadaşım yanlış söylemiş" diyor "belli değil ne zaman yapılır gün veremem" diyor "yapılmazsa iptal edeceğiz" diyor. Şimdi ben bu interneti işim için kullanıyorum ve 18 gündür zararım faturalarıyla ödenmez maddi manevi zora sokup hiçbir konuda bilgi veremeyen bir sistem oluşturup boşuna insanları yıldırmak için uğraşıyorlar. Ayrıca hala hazırda fatura yollamaya devam ediyorlar. İstiyorlar ki biz taahhüdü bozup iptal ettirip parasını ödeyelim. Nakil olmuyorsa neden iptal edilmiyor! Kaç ay beklemeliyiz!

Halil 59 Okunma

Cevaplar

  • Superonline Temsilcisi12 Ekim 2016

    Şikayetinizin çözümü için sizi gün içerisinde aradık ancak ulaşamadık. Aranmak istediğiniz özel bir saat var ise www.sikayetvar.com sitesi üzerinden belirtebilirsiniz.

  • Superonline Temsilcisi11 Ekim 2016

    Konu ile ilgili gerekli tüm incelemeler yapılacak ve müşterimize telefonla bilgi verilecektir. Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0532 532 00 00 numaradan arayarak veya [email protected] adresine e-posta göndererek müşteri hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz. Saygılarımızla, TURKCELL SUPERONLINE

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön