25 Ekim 2016 #6776191

Superonline Nakil İşlemi Fiyasko!

27 Eylül'de yaptığım nakil başvurusu aradan 1 aya yakın bir zaman geçtiği halde hala sonuçlanmadı. İnternetsiz kaldığımdan dolayı taahhüt iptali yapmak istediğimde de 500 küsur TL bir fatura çıkartılıyor. Ben mecbur muyum sizin ya da Türk Telekom'un keyfini beklemeye? Sözde Türk Telekom tarafından 2 kere aranmışım, fakat bulunamadığımdan dolayı başvurum bana bilgi verilmeden iptal edilmiş. 7 Ekim'de tekrar başvuru yapıldı. O da 21 Ekim'de yine ulaşılamadığımdan dolayı gerçekleşmemiş.


Telefon kayıtlarımda 21 Ekim'e ait bir çağrı gözükmüyor. Muhtemelen 7 ekim'de de aranmadım. Tamamen oyalama taktiği. Ayrıca ulaşılamamış olsam bile diğer iletişim yollarından (sms, email vs.) benimle temasa geçilmeye çalışılmalı. Sizin beceriksizliğiniz yüzünden ben neden 500 TL ödemek zorunda kalıyorum? Acilen konunun çözümü yönünde aksiyon alınmasını bekliyorum. Durumu tüketici hakem heyetine bildirdim, inceleniyor.

Bülent 94 Okunma

Cevaplar

  • Superonline Temsilcisi03 Kasım 2016

    Konu ile ilgili gerekli tüm incelemeler tamamlanmış, müşterimiz ile 02.11.2016 10:08’de görüşülerek konu hakkında bilgilendirme yapılmıştır. Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0532 532 00 00’yi arayarak veya [email protected] adresine e-posta göndererek Müşteri Hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz. Saygılarımızla, TURKCELL SUPERONLINE

  • Bülent25 Ekim 2016

    İncelemenizde dikkat edilmesi gereken önemli bir husus, telefon kayıtlarından benim aranıp aranmadığımın araştırılması şayet aranmış isem kaç defa ve hangi saatlerde aranmış olduğumun kanıtlanması. Taahhüt iptali ile ilgili bir yorumda bulunmamışsınız. Yorumunuzu bekliyorum.

  • Superonline Temsilcisi25 Ekim 2016

    Konu ile ilgili gerekli tüm incelemeler yapılacak ve müşterimize telefonla bilgi verilecektir. Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0532 532 00 00 numaradan arayarak veya [email protected] adresine e-posta göndererek müşteri hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz. Saygılarımızla, TURKCELL SUPERONLINE

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön