01 Kasım 2016 #6837315

Superonline Nakil Başvurum 1 Ay Olmasına Rağmen Sonuçlanmadı

Ev değişikliği sebebiyle yaklaşık 1 ay önce nakil talebinde bulunduğum Turkcell Superonline fiber internetim halen daha nakil edilmedi. 1 aydır beni internetsiz bırakmaları yetmiyormuş gibi aboneliğimi iptal etmek istediğimden 1000 TL civarında cayma bedeli istediler. 1 aylık süre zarfında 5-6 kez müşteri temsilcilerine bağlandım. Hepsi konuyla özel olarak ilgileneceğini söyledi ama halen daha sonuç yok. Taahhüdüm var diye bu yapılanlar bu kuruma yakışmıyor. 1 hafta içerisinde sonuçlanma olmaz ise mahkemede hakkımı aramaktan başka çarem kalmıyor.

Serdar 163 Okunma

Cevaplar

  • Superonline Temsilcisi02 Kasım 2016

    Şikayetinizin çözümü için sizi gün içerisinde aradık ancak ulaşamadık. Aranmak istediğiniz özel bir saat var ise www.sikayetvar.com sitesi üzerinden belirtebilirsiniz.

  • Superonline Temsilcisi01 Kasım 2016

    Konu ile ilgili gerekli tüm incelemeler yapılacak ve müşterimize telefonla bilgi verilecektir. Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0532 532 00 00 numaradan arayarak veya [email protected] adresine e-posta göndererek müşteri hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz. Saygılarımızla, TURKCELL SUPERONLINE

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön