21 Şubat 2018
Yorum Yap
#10155189

Superonline Müşterisi Olmamı İstemiyor!

Mevcut internet aboneliğimin taahhüdü bittiği için başka bir firma denemeye karar verdim. Her ne kadar tercihlerim arasında en pahalısı olsa da Superonline'a 2 şubat'ta 2018'de başvuru yaptım, daha sonra işlemleri telefonda konuştuğumuz zamanda bitiremedikleri için 12 şubat'ta başvurumu iptal ettim. 14 şubat'ta arayıp süreci hızlı bir şekilde yürüteceklerine dair ikna ettiler. Böylece yeniden başvuru aldılar. Ben de başka bir firma araştırmadım haliyle. Ama bu zamana kadar geçişi yapamadılar. Müşteri hizmetleri ise sürecin ne aşamada olduğu konusunda tatmin edici bir bilgi vermiyor. 7 gün daha beklememi istiyor. Hizmet konusunda benim için hayal kırıklığı oldu, bu kadar yavaş işlememeli, yoksa yine başvurumu iptal etmek zorunda kalacağım. Benim anladığım yeni bir müşterisi olsun ya da olmasın onlar için fark etmiyor.

Şafak Şafak 174 Okunma

Cevaplar

 • Şafak'ın Teşekkür Mesajı07 Mart 2018

  Sorunun Superonline ile alakalı olmadığını mevcut operatorum kaynaklı olduğunu öğrendim. İlgilenen arkadaşlar için bir not: geçiş için onay vermesi gereken Telekom hiçbir taahhüdüm olmamasına rağmen defalarca başvuruyu reddederek bir yıldırma politikası gütmüştür, bu bile bırakmakla ne kadar isabetli bir karar verdğimi gösterir, Superonline ile devam edeceğim teşekkürler.

 • Şafak23 Şubat 2018

  "İşlemleriniz devam etmektedir" şeklinde bir mesaj geldi, sorunun ne olduğu konusunda her hangi bir bilgilendirme yapılmıyor. Sıradan bir sistem mesajını SMS ile bilgi verilmiştir şeklinde yazıyorsunuz ilgili görünüyorsunuz ama o kadar sadece, hangi bilgiyi verdiniz?

 • Superonline Temsilcisi23 Şubat 2018

  Müşterimizin Müşteri Hizmetlerine ilettiği talebine istinaden inceleme yapılmış olup, müşterimize 23.02.2018 tarihinde SMS ile bilgi verilmiştir. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 0532 532 0000 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell Superonline

 • Superonline Temsilcisi21 Şubat 2018

  Konu ile ilgili gerekli tüm incelemeler yapılacak ve müşterimize bilgi verilecektir. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 0532 532 0000 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell Superonline

Ziyaretçi Yorumları