04 Nisan 2013

Superonline Müşteriden Bilgi Saklama!

Kullanmakta olduğum superonline fiber internet sözleşmesinin taahhüt süresi sona erdiğinden başka bir firmaya başvurdum. Başvurduğum firma kullanmakta olduğum internet hizmetinin no sunu istedi. Superonline'a ait "online müşteri" sayfasında ve "imzalamış olduğumuz taahhütname"de bu bilginin yer almaması nedeniyle müş.hizm. aradım. Müş. temsl.den bizzat bu bilgiyi istediğimde "abone kodunun önüne iki tane sıfır eklenerek bu numara kullanılır" cevabı oldu.

Aldığım bilgiyi diğer firmaya ilettiğimde böyle bir uygulamanın olmadığını öğrendim. Superonline' ın bu bilgiyi gizlenmesi ne kadar etik? Superonline hizmet numarasını vermeyerek müşteri tutacağını mı sanıyor? Önce kendisiyle rekabet etmeli!

Oya 36 Okunma

Cevaplar

  • Superonline Temsilcisi05 Nisan 2013

    Konu ile ilgili gerekli tüm incelemeler yapılacak ve müşterimize telefonla bilgi verilecektir. Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0850 222 0 222 numaradan arayarak veya [email protected] adresine e-posta göndererek Müşteri Hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz. Saygılarımızla, TURKCELL SUPERONLINE

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön