29 Temmuz 2017

Superonline Müşteri Hizmetlerinin Ettiği Hakaret!

İnternette 6 aydır hız düşüşü var. Sorunu müşteri hizmetleri de "AA evet hızınız sıkıntılı, biz bile hız testi yapamıyoruz, arıza kaydı açalım" diye yalanlar söyledikten sonra 6 ay boyunca olduğu gibi gelip 2 parça şey değiştirip gidecekler. Konuyla ilgili sözde yetkili H** isimli operasyon yetkilisi 90042*** sicil numaralı şahısla görüşüp sorunumun çözümünü arıyordum. Kendisi benim mantıklı konuşmadığımı eğer mantıklı bir şeyler söylersem dinleyeceğini söyleyerek hakaret etti. Hem internet sunmayarak ödediğim paranın hakkını vermiyorsunuz hem de bana hakaret ederek beni azarlamaya cüret ediyorsunuz. Yarın bir gün küfürlü bir arama alırsam şaşırmam. Superonline şubelerinden, internetinden, Turkcell şubelerinden. Bugün bana edilen bu hakaret yarın bir gün size de edilebilir. Yahut küfürlü sözlerle tehdit alabilirsiniz.

Burakhan 537 Okunma

Cevaplar

 • Superonline Temsilcisi31 Temmuz 2017

  Müşterimizin Müşteri Hizmetlerine ilettiği talebine istinaden inceleme yapılmış olup, müşterimize 31.07.2017 tarihinde SMS ile bilgi verilmiştir. Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0532 532 00 00’yi arayarak veya [email protected] adresine e-posta göndererek Müşteri Hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz. Saygılarımızla, TURKCELL SUPERONLINE

 • Burakhan30 Temmuz 2017

  Halil isimli operatör yetkiliniz bana hakaret ettiği hakkında şikayetim vardı. Kendisinin ettiği hakaret dolayısıyla bu konuşmanın dinlenerek bana geri dönüş yapılmasını talep ettim. Kaydı zaten bana hakaret eden halil isimli o şahıs açmıştı ve bugün öğrendim ki kayıt dinlenmeden kapatılmış. Herhangi bir gerekçe de sunulmadı. Kayıt kapandığı için geri de açılmıyormuş Uğur isimli 90037555 sicil numaralı mesai arkadaşı hakaret eden halili korumak için bu yola başvuruyor. Kurum telefonu üzerinden bana edilen bu hakareti yanınıza kar bırakmayacağım ve savcılık kanalıyla edeceğim şikayetle bu konuşmayı alarak sosyal medyadan herkese Turkcell'in bu suçun arkasında duruşunu ulaştıracağım. Elde edeceğim hakaret konuşmasını ekşisözlük ve Sikayetvar.com üzerinden tüm Türkiye ile paylaşarak kurumsal olarak bu rezaletin arkasında duruşunuzu ifşa edeceğim. Müşteriye hakareti savunan bir firmasınız.

 • Burakhan29 Temmuz 2017

  Hakaret kaydını dinlemeden kapatmışlar. Demek oluyor ki Superonline firması bu terbiyesiz hakareti savunuyor. Bu hakaret için savcılığa suç duyurusunda bulunarak konuşma kaydını talep edeceğim. Elde edeceğim kaydı eksisozluk.com ve bu site üzerinden Türkiye ile paylaşacağım. Kurumsal hattınızdan müşterinize edilen hakareti herkese ulaştırıp kamuoyunda Turkcell firmasının gerçek yüzünü görmelerini sağlayacağım.

 • Superonline Temsilcisi29 Temmuz 2017

  Konu ile ilgili gerekli tüm incelemeler yapılacak ve müşterimize bilgi verilecektir. Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0532 532 00 00 numaradan arayarak veya [email protected] adresine e-posta göndererek müşteri hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz. Saygılarımızla, TURKCELL SUPERONLINE

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön