19 Nisan 2013

Superonline Müşteri Hizmetleri Yetersiz!

Yalın ADSL hizmetim açıldıktan sonra bir sms geldi, Yalın ADSL için TİM'e gitmeniz gerekmektedir. İstinye park TİM'e gittim. Kendilerinin bilgisi olmadığını Müş temsilcisini aramamı söylediler. Müş. temsilcisini aradım, sistem arızasıdır biz herşeyi yapıyoruz siz birşey ile uğraşmıyorsunuz denildi.


2 gün sonra tekrar aradım yine aynı cevap. 4 gün sonra, yine aynı cevap . Ben de web üzerinden 2 kere yazılı olarak bu bilgiyi istedim. Cevap yok. 10 gün sonra bir sms geldi, Yalın adsl başvurunuz iptal edildi. TT'u aradım numaram taşınmamış. Superonline'ı tekrar aradım 4. Müş. temsilcisi, TIM'e gitmeniz gerekiyor denildi. Daha önceki 3 tane Müş. temsilcici sistem arızası demişti ? Telefon faturamın sizin tarafınızdan ödenmesini talep ediyorum.

Eray 49 Okunma

Cevaplar

  • Eray22 Nisan 2013

    Konu ile ilgili biraz acil incelme yapılırsa sevinirim. Zira çalışanlarınıza anlatmadığınız bir kampanyadan dolayı sizin yüzünüzden ev telefonum hala taşınmadı. Ayrıca, 19.04.2013 tarihindeki Müşteri Temsilciniz ile olan telefon görüşmesinde beni Capitol AVM'deki TİM'e yönlendirdi. 20.04.2013 günü Capito AVM'de bulunan TİM'e gittim ve 0850 227 28 28 nolu telefonu ararsam yardımcı olabileceklerini söylediler. Fakat bu numaraya cevap veren yok. Allahınızın aşkına Turkcell kafa mı buluyorsunuz? Bu işin arkasında kimse yok mu? Böyle başıboş bırakılmış bir sistemden ve çok elzem bir şikayetten bahsediyorum. Anında aksiyon alınması gerekirken hiç kimse birşey yapmıyor.

  • Superonline Temsilcisi20 Nisan 2013

    Konu ile ilgili gerekli tüm incelemeler yapılacak ve müşterimize telefonla bilgi verilecektir. Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0850 222 0 222 numaradan arayarak veya [email protected] adresine e-posta göndererek Müşteri Hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz. Saygılarımızla, TURKCELL SUPERONLINE

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön