04 Ağustos 2015

Superonline Modem Üzerinde Kablosuz Ağ Erişim Ayarlarını Değiştirememe

Modemimde kablosuz ağ erişim ayarlarını değiştiremiyorum. "403 Erişim Reddedildi" hatası alıyorum. Kablosuz ağa yeni cihaz ekleyemiyorum. İnternetten çağrı açtım (çn:32090441).Erişim için farklı numara da vermeme rağmen arayan olmadı. Tekrar aradım, bir bayan arkadaşla beraber modemi resetledik,yeni kablosuz ağ tanımladık, kablo ile bağlandık v.b. Denedik ama düzelmedi. Superonline olarak modeme internet bağlantısı sağlanıyorsa sorumlulukları bitiyormuş, sorun modemdeymiş. Tılgın modem için servis numarası verdiler. Aradım dakikası 300 kuruş. Modemi veren Superonline ama sorun varsa muhatap başkası bu nasıl iş? Sorunlu modemin değiştirilmesini talep ediyorum.

Sema 131 Okunma

Cevaplar

 • Sema06 Ağustos 2015

  Evet sevgili Superonline beni yine şaşırtmadı, bugün arayan ve soruna müdahale için mesai sonrası evime teknik servis yönlendireceğini belirten sosyal medya sorumlusu arkadaşa iletmek isterim, teknik Servis gelmedi. Biraz önce çağrı merkezini aradım kontrol etti servis çağrısı kapanmış. Tahiminimce yine telefonu çekmeyen eşimi aradılar, cevap alamayınca da çağrıyı kapattılar. Halbuki defaatle kendilerine ilettiğim diğer numaramı aramalarını istemiştim. Hatta arada saat dört gibi yine çağrı merkezini arayıp çağrısını teyit etmiş fakat çağrı için kullanılacak numarayı değiştirememiştim. 3 Temmuz'dan beri ilk defa sonuca bu kadar yaklaşmıştım halbuki. Artık iki hafta sonra inşallah.

 • Superonline Temsilcisi06 Ağustos 2015

  Konu ile ilgili gerekli tüm incelemeler tamamlanmış, müşterimiz ile 06.08.2015 12:07 tarihinde aranarak görüşülmüştür. Bağlantı problemi incelenmiş ve sorun hakkında müşterimize bilgilendirme yapılmıştır. Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0850 222 0 222 numaradan arayarak veya [email protected] adresine e-posta göndererek Müşteri Hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz. Saygılarımızla, TURKCELL SUPERONLINE

 • Sema05 Ağustos 2015

  Şikayetim doğrultusunda gündüz Superonline'dan bir bayan beni aradı modemim kapalı olduğundan akşam saat 7-8 civarında arayıp kontrol edeceklerine dair bilgi verdi. Sonuç: Dün akşam arayan olmadı, bu akşam da saat 10 oldu hala arayan yok. Bakalım ne zaman ilgilenecekler merakla bekliyorum.

 • Superonline Temsilcisi04 Ağustos 2015

  Müşterimizin bağlantı probleminin incelenmesi ve sorunun giderilmesi için en kısa sürede kendisiyle iletişime geçilecektir. Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0850 222 0 222 numaradan arayarak veya [email protected] adresine e-posta göndererek Müşteri Hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz. Saygılarımızla, TURKCELL SUPERONLINE

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön