25 Ekim 2016 #6776533

Superonline Modem Taksit Bedeli Altında Ücret Alınması

Superonline ve Digiturk'ün ortak kampanyasından yararlanarak aldığım modemin yaklaşık 11 aydır taksitini ödememe rağmen, çağrı merkeziyle yaptığım görüşmede modemin demirbaş ücretinin olduğunu, taahhüt bitiminde bayilerine teslim etmem gerektiğini belirttiler. Şikayetim ve itirazım üzerine yapmaya çalıştıkları, yaklaşık 3 haftalık bir incelemeden sonra tarafıma olumsuz geri dönüş yaptılar.


Açıklamaları ise bu bilgiyi vermek zorunda olmadıkları. Sözleşmede bunu imzaladığım yönünde oldu. Daha önce farklı servis sağlayıcıları ile çalışmama rağmen bu saçmalığı ilk defa Superonline'da görüyorum. Modem taksitinin ödenmesi ama modemin müşteriye verilmemesi, müşterinin geri teslim etmemesi durumunda artı 200 TL'lik ücretin yansıtılması gerçekten çok komik. Olumsuz döndükleri için tüketici hakem heyetine başvuracağım ve bu haksızlığı her yerde paylaşacağım.

Enes 80 Okunma

Cevaplar

  • Enes28 Ekim 2016

    Çözümlediklerini söyledikleri biz size sözlü bilgi vermek zorunda değiliz. Sözleşmenizde de yer alıyo sizin olmayan modemin ücretini alıyoruz, geri teslim etmezsenizde yine para alıyoruz dediler. Taahhüt bitsin sizle işim olmaz.

  • Superonline Temsilcisi28 Ekim 2016

    Konu ile ilgili gerekli tüm incelemeler tamamlanmış, müşterimiz ile 25.10.2016 11:18’de görüşülerek konu hakkında bilgilendirme yapılmıştır. Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0532 532 00 00’yi arayarak veya [email protected] adresine e-posta göndererek Müşteri Hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz. Saygılarımızla, TURKCELL SUPERONLINE

  • Superonline Temsilcisi25 Ekim 2016

    Konu ile ilgili gerekli tüm incelemeler yapılacak ve müşterimize telefonla bilgi verilecektir. Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0532 532 00 00 numaradan arayarak veya [email protected] adresine e-posta göndererek müşteri hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz. Saygılarımızla, TURKCELL SUPERONLINE

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön