06 Mayıs 2015

Superonline Modem İadesi Sorunu!

Digiturkle olan kampanyayla aldığım Superonline modemi Superonline bulunduğum ilçede hizmet veremediği için elimde açılmamış şekilde kaldı. İade için gittiğim Digiturk bayii kendilerinin alamayacağını belirtti. Superonline' ı aradığımda iptal istediğim için müşteri numaram kabul edilmediğinden ötürü temsilciye bağlanamadım. Yine oturduğum bölgede Superonline bayii bulunmadığı için modem elimde kaldı, adres gönderilmedi.


Bugün icra takibi olduğu ve eve icra gönderileceğini söyleyen bir hukuk firması tarafından arandım, hakarete uğradım, telefon yüzüme kapatıldı. Ardından sözleşmede adı dahi geçmeyen babam arandı ve aynı muameleye o da maruz kaldı. Şikayetçiyim.

Ayşenazlı 373 Okunma

Cevaplar

  • Ayşenazlı06 Mayıs 2015

    Beni arayan " yetkili " kişi kendisinin hiçbir şey yapamayacağını belirtti. Avukata yönlendirdi. Problemin çözümü için yapıcı yaklaşım sağlanmadı. Çözülemedi.

  • Superonline Temsilcisi06 Mayıs 2015

    Konu ile ilgili gerekli tüm incelemeler tamamlanmış ve müşterimiz ile 06.05.2015 15:19:14 tarihinde aranarak görüşülmüştür. Müşterimize konu hakkında bilgi verilmiştir. Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0850 222 0 222 numaradan arayarak veya [email protected] adresine e-posta göndererek Müşteri Hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz. Saygılarımızla, TURKCELL SUPERONLINE

  • Superonline Temsilcisi06 Mayıs 2015

    Konu ile ilgili gerekli tüm incelemeler yapılacak ve müşterimize telefonla bilgi verilecektir. Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0850 222 0 222 numaradan arayarak veya [email protected] adresine e-posta göndererek müşteri hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz. Saygılarımızla, TURKCELL SUPERONLINE

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön