08 Nisan 2013 #1731634

Superonline Modem İadesi!

28. 03. 2013 'de Superonline hattımı kapattım telefona sms geldi. Modemi 10 iş günü içinde bayimize teslim ediniz. Modemi gelip kuran onlar iade etmesi gereken müşteri kurumsal satış ile görüşüp modemi iade edeceğim yeri sordum. Sancaktepe Yenidoğan semtin de tim merkezine edilebilir dedi gittiğimde almıyoruz Ihlamurkuyu da bir yere yönlendirildim onlarda kurumsal almıyoruz Ümraniye Şengüller e yönlendirildim onlar bu ay başı yetki bizden alındı.


Meydan alışveriş merkezinde tim var o alıyor olması gerek. kurumsal satışa bunları da anlattım Kadıköy de bir bayi ye yönlendirildim onlarda sistem onay daha yok iade için 2 gün sonra arayın dediler. 2 gün sonra 10 iş günü oluyor faturayı kesince mi alacaksınız?

Semih 13.066 Okunma

Cevaplar

 • Semih13 Ocak 2014

  Hiçbir şekilde gidip almayın hep aynı dertler.. Ben işimi kendim çözdükten sonra siz beni arasınız ne olur ki..

 • Semih05 Temmuz 2013

  HAYIR HAYIR HAYIR SUPERONLİNE BİR KESİNLİKLE KULLANMAM

 • Semih05 Temmuz 2013

  HERKES BUNU BÖYLE BİLSİN SUPERONLİNE BÖYLE HİZMET VERİYOR... Merhaba sıkıntımı ben kendim çözdüm yakınlarımda yeni açılan bir superonline bayisini bulup 2 modemi de teslim ettim.Şikayeti buraya yazdıktan 2 gün sonra beni aradılar ne çare ben yaşadığım sıkıntıyı yaşadım. Yaklaşık 3-4 saatlik görüşme yaptım , bunun dışında kendi aracımla 2-3 bayiye gittim bu masraflarımın tüm sebebi superoline bu haklarımı nasıl ödeyebilir.

 • Semih23 Nisan 2013

  Müşteri hizmetlerine saatlerce konuşmak bile ne yazık ki bana çözüm olmadı.Her çıkan kişiye tekrar tekrar aynı şeyi anlatmak zorunda kalıyoruz. Neyse ben sorunumu kendim çözdüm. Super online yaşadığım tüm sıkıntıyı tüm sanal çevremle paylaşacağıma inanabilirsiniz. Herkesin bu şekilde mağdur olmasını kesinlikle istemiyorum.

 • Semih23 Nisan 2013

  Merhaba sıkıntımı ben kendim çözdüm yakınlarımda yeni açılan bir superonline bayisini bulup 2 modemi de teslim ettim.Şikayeti buraya yazdıktan 2 gün sonra beni aradılar ne çare ben yaşadığım sıkıntıyı yaşadım. Yaklaşık 3-4 saatlik görüşme yaptım , bunun dışında kendi aracımla 2-3 bayiye gittim bu masraflarımın tüm sebebi superoline bu haklarımı nasıl ödeyebilir.

 • Superonline Temsilcisi10 Nisan 2013

  Konu ile ilgili gerekli tüm incelemeler yapılacak ve müşterimize telefonla bilgi verilecektir. Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0850 222 0 222 numaradan arayarak veya [email protected] adresine e-posta göndererek Müşteri Hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz. Saygılarımızla, TURKCELL SUPERONLINE

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön