10 Mayıs 2013 #1791038

Superonline Mağduriyet!

Fiber kullanıcısıyım taşınacağım apartmanda fiber yokmuş ve adsl almam gerekiyormuş. Birincisi bölgede fiber olmaması benim suçum değil. Kaldı ki geçiş için eski modemi benim söküp götürmem gerekiyormuş, ayrıca teknik servis gelmesi halinde 75-TL para ödemem.İlk abonelikte koşa koşa gelip bağlantı yapanlar işlerine gelmeyince bizim söküp götürmemizi istiyorlar.


Sökerken de bozulmaması gerekiyormuş aksi halde modem bedeli 150-TL!Şu an geçiş yapmam halinde adslin benim kullandığım paketi 64-TL üzerine 10-12 TL sabit fatura eklendiğinde 76-TL ödemem gerekecek! İptal ettirmek istediğimde taahhüt sürem dolmadığından 450-TL ödemem gerekiyor.Bu kadar büyük firma müşteriyi böyle mağdur etmemeli.

Abdullah 43 Okunma

Cevaplar

  • Abdullah15 Mayıs 2013

    Evet telefonla bana bilgi verildi. (Verilen cevap:Prosedür böyle, yapılacak bir şey yok) Benim için yapılacak olan taahhüt sürem olan 2 ay için 100-TL boşu boşuna para ödemek ve sonra tüm arkadaşlarıma Türkcell Süperonline kullanmamalarını yarın bir gün benim gibi mağdur olacaklarını söylemek.

  • Superonline Temsilcisi11 Mayıs 2013

    Konu ile ilgili gerekli tüm incelemeler yapılacak ve müşterimize telefonla bilgi verilecektir. Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0850 222 0 222 numaradan arayarak veya [email protected] adresine e-posta göndererek Müşteri Hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz. Saygılarımızla, TURKCELL SUPERONLINE

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön