31 Ekim 2016 #6812422

Superonline Kurumsal Üyelik Sözleşmesi Yapmama Rağmen Bireysel Abonelik Yapıldı

Kurumsal olarak sözleşme yapıp ilk 6 ay 10 TL sonrası 59.99 TL ödeyeceğim söylendi şu an tarafıma bireysel olarak kurulum yapıldığını ve bireysel üzerinden 22 TL fatura çıktığını öğreniyorum. Sözleşmeyi yaptığımız müşteri temsilcim m*** ç*** ile görüştüğümde kurulumu yapan taşeron firmanın kotasını doldurmak için böyle bir şey yaptığını yapılan ayıbın da düzeltileceğini söyledi tekrardan benden vergi levhası görseli ve kimlik bilgilerimi aldı halen bireysel üyelik olarak görünüyorum. Aradığımda da ulaşamadım telefonu kapalı. Kurumsal olarak sözleşme imzalamama rağmen nasıl oluyor da bireysel üyeliğim buluyor? Bireysel üyeliğimin bana ilk başta belirtilen şartlardaki haliyle ilk 6 ay 10 TL sonrasında 59,99 TL olarak kurumsal üyeliğe dönüştürülmesini istiyorum. Çağrı merkezinizi defalarca aradım imzaladığım sözleşmeyi mail olarak gönderdim ama halen sonuç yok.

Gökhan 78 Okunma

Cevaplar

 • Gökhan27 Ocak 2017

  Sorun halen çözüme kavuşturulamadı.

 • Gökhan05 Ocak 2017

  Aradan haftalar geçmesine rağmen sadece bireyselden kurumsala devrim gerçekleşti ve kurumsal aboneliğime de 70 TL fatura geldi halen sorunum çözüme kavuşturulmuş değil.

 • Superonline Temsilcisi22 Aralık 2016

  Konu ile ilgili gerekli tüm incelemeler tamamlanmış, müşterimiz ile 29.11.2016 11:27’de görüşülerek konu hakkında bilgilendirme yapılmıştır. Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0532 532 00 00’yi arayarak veya [email protected] adresine e-posta göndererek Müşteri Hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz. Saygılarımızla, TURKCELL SUPERONLINE

 • Gökhan16 Kasım 2016

  Sorunum halen çözüme kavuşturulmadı 10 TL fatura beklerken 60 TL fatura ödüyorum. Müşteri hizmetlerine durumu bildireli iki ay olacak her aradığımda işlemini hızlandırmak için gerekli işlemleri yaptım diyorlar ama sonuç yok. Bu yetmezmiş gibi iki haftada bir internetim kesiliyor gün boyu internete bağlanamıyorum burası bir işletme tüm işlemlerimiz durmuş durumda iş yapamıyoruz. Kurumsal firma diye tercih yaptık ama rezil bir hizmet anlayışları var kimseye önermiyorum.

 • Superonline Temsilcisi31 Ekim 2016

  Konu ile ilgili gerekli tüm incelemeler yapılacak ve müşterimize telefonla bilgi verilecektir. Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0532 532 00 00 numaradan arayarak veya [email protected] adresine e-posta göndererek müşteri hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz. Saygılarımızla, TURKCELL SUPERONLINE

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön