13 Nisan 2013 #1740605

Superonline Kurum İçin 100 TL İstiyorlar!

Mevcut faal fiber optik aboneliğimizi (nerdeyse zoraki abone edildik) olurken 1 ay sonra taşınacağımızı da belirtmemize rağmen başlattık. Yaklaşık 1, 5ay sonra ev değiştirdik ki sevindiğimiz en önemli şey yeni evde aynı fiber optik sistemi kurulu olmasıydı. Taşınma işlemi sonrası nakil için aradık firmayı ve 100 TL kurulum-nakil vs ücreti çıkabilir dediler!


Önceden taşınacağımızı belirtmiş olmamıza rağmen ve üye olurken külfeti olmayacağını söylemelerine rağmen sadece 3 dk süren IP tanılama işlemi ile modem aktivasyonu yapıp gittiler. Sorunu anlattık, belki merkez ücret talep etmez dediler. Faturası geldi 100TL kurulum bedeli? Bu para kime ne için ödendi? nereye ne harcadılar? haraçmı kesiyorlar?

Atilla 57 Okunma

Cevaplar

  • Atilla30 Nisan 2013

    ÖNEMLİ HATIRLATM : SUPERONLINE DAN HENÜZ GERİ BİLGİ GELMEMİŞTİR..

  • Superonline Temsilcisi17 Nisan 2013

    Konu ile ilgili gerekli tüm incelemeler yapılacak ve müşterimize telefonla bilgi verilecektir. Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0850 222 0 222 numaradan arayarak veya [email protected] adresine e-posta göndererek Müşteri Hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz. Saygılarımızla, TURKCELL SUPERONLINE

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön