23 Ağustos 2014

Superonline Kota Aşımı Yanlış Hesaplama Sorunu!

15.08.2014 tarihinde bağlantımın yavaşlaması üzerine Web İşlem bölümünden kota kontrolü yaptım. Detaylı incelemeye de baktıktan sonra, tarifem gereği 00:00-06:00 saatleri arası AKK hesaplanmasına dahil olmaması gerekirken, hesaplamaya katıldığını gördüm.

Bunun üzerine Web İşlem bölümünden destek formu doldurdum. Bir süre kimseden ses çıkmayınca, telefon açtım. Durumu açıkladım, telefondaki bayan bir sorun olduğunu, bu konuda kaydı oluşturduğunu söyledi. Aradan bir hafta geçti, ben sizi 3 kez aradım. Her aradığımda durumun incelendiğini ve sonuçlanınca gereğinin yapılacağını söylüyorsunuz.

10 gün çözüm süresi biraz fazla değil mi?Durumu faturama indirim olarak yansıtmanızı istiyorum.

Alper 415 Okunma

Cevaplar

  • Alper24 Ağustos 2014

    Konuyla ilgili ilk telefon açtığımda hangi günlerde sorun olduğunu bile söylemiştim. Yapmanız gereken tek şey ilgili birime iletmek değil, kullanım dökümüme bakıp hangi günlerde sorun olduğunu bulup, ardından da bu yanlışlığı düzeltmeniz. İlgili birime ulaştıktan sonra bu durumun çözümünün 10 dakikayı almaması gerekir. Bunun dışında, ben sizden aylık bir hizmet alıyorum. Şu anda yaklaşık 8 gününü almam gereken hizmeti alamayarak geçiriyorum. Önce benim sorunumu çözüp, sonra araştırsanız olmuyor mu? Müşterileriniz ve onlarla olan ilişkileriniz bu kadar kıymetsiz mi? Yükseltin hızımı, ben yanılıyorsam düşürürsünüz. Çok mu zor bu kararı vermek? Çalışanlarınıza hiç inisiyatif veremiyor musunuz bu konuda?

  • Superonline Temsilcisi23 Ağustos 2014

    Konu ile ilgili gerekli tüm incelemeler yapılacak ve müşterimize telefonla bilgi verilecektir. Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0850 222 0 222 numaradan arayarak veya [email protected] adresine e-posta göndererek Müşteri Hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz. Saygılarımızla, TURKCELL SUPERONLINE

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön