11 Şubat 2016

Superonline Kopma Sorunları ve Düşük İnternet Hızı!

Ben yaklaşık 1 buçuk yıldır Superonline kullanmaktayım, 16 MBPS'ye kadar olan üniversite tarifesindeydim ve sorunsuz bir şekilde 16 MBPS hızını alabiliyordum. 1 sene sonra taahhüdüm bitti ve hızım hiç değişmeden çok az bir fiyat farkıyla aynı interneti kullanabileceğimi söylediler. 2 yıl taahhüt yaptırdım. Fakat Şubat ayında internetimde kopmalar meydana geldi. 3 hafta boyunca çözmeyi başaramadılar.

3 hafta sonra 16 MBPS olan hızımı 4 MBPS'ye düşürerek sorunu çözdüler. İnternet hızımın düşük olduğunu belirttiğimde hattımın desteklemediğini söylediler. Ben 1 buçuk yıldır desteklemeyen hat ile nasıl 16 ÖBPS hızında internet kullanabiliyorum? İç hatlarımızda bir sorun olduğunu servis sağlayıcının bunu kontrol etmediğini belirttiler topu bana attılar. Elektrikçiye kontrol ettirdim hattımda herhangi bir problem yok. Müşteriye topu atmak bu kadar kolay mı? Bahsedilen Turkcell kalitesi bu mudur?

Kürşad 83 Okunma

Cevaplar

 • Kürşad02 Mart 2016

  Hiçbir gelişme kaydetmediğimiz için teşekkürler!

 • Kürşad24 Şubat 2016

  Ping artışı, internet hızının yerlerde olması devam ediyor. Hızım 6 mbps'e düşürülmüş arayıp sorun çözüldü denildi bugün. Gülüyorum artık, söylenebilcek bir şey kalmadı.

 • Superonline Temsilcisi12 Şubat 2016

  Konu ile ilgili gerekli tüm incelemeler tamamlanmış, müşterimiz ile 12.02.2016 14:55’te görüşülerek konu hakkında bilgilendirme yapılmıştır. Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0850 222 0 222’yi arayarak veya [email protected] adresine e-posta göndererek Müşteri Hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz. Saygılarımızla, TURKCELL SUPERONLINE

 • Superonline Temsilcisi11 Şubat 2016

  Müşterimizin bağlantı probleminin incelenmesi ve sorunun giderilmesi için en kısa sürede kendisiyle iletişime geçilecektir. Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0850 222 0 222 numaradan arayarak veya [email protected] adresine e-posta göndererek Müşteri Hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz. Saygılarımızla, TURKCELL SUPERONLINE

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön