18 Şubat 2013

Superonline Kontrolsüz Şekilde İnternet Hızı Düşürülüyor!

Kontrolsüz şekilde Adil Kullanım Kotasının da altına düşürülen hızın (3mbit), yasak olmasına rağmen 3mbit'e çıkarılmaması ve bu konuda gerekli teknik takibin yapılmayıp yetersiz altyapı sorununun giderilmemesi. Müşterinin kendi internet hızı takibini yapmadığı sürece hızın yenilenmemesi ve bu konuda şikayetçi olmayan müşterinin internet hızının düşük seviyelerde tutulması.


Müşteri şikayetçi ise, şikayet telefon hattında gereksiz yere bekletilmesi, SuperOnline eksik ve kusurlu hizmetinin bedelini, mağduriyetini kendi müşterisinin üstüne yükleyip faturalandırması. İnternet kesintisi olduğu zaman kullanılmayan gün ve saat mağduriyetinin faturadan düşürülmemesi. Aşılmayan kotaya AKK uygulanması.

Agah 33 Okunma

Cevaplar

  • Agah20 Şubat 2013

    Halen gerekli bilgilendirme tarafıma yapılmamıştır.Biginize.

  • Superonline Temsilcisi18 Şubat 2013

    Konu ile ilgili gerekli tüm incelemeler yapılacak ve müşterimize telefonla bilgi verilecektir. Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0850 222 0 222 numaradan arayarak veya [email protected] adresine e-posta göndererek Müşteri Hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz. Saygılarımızla, TURKCELL SUPERONLINE

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön