25 Ekim 2016 #6775507

Superonline Kesintili İnternet

İlk bağlantım olmasına rağmen getirdikleri modem 2. el lekeli. İçinden çıkan kablonun ucundaki parça kırık ve kablo lekeli. Bu kadar lakayt ve özensiz bir firma görmedim.
Soruna gelince: 4 gün önce evime yeni hat aldım 24 mgps sözleşmem olmasına rağmen 13 mgps hızım gelmektedir. Boşuna şuanda 61 TL ödeme yapıyorum. Bunu ilk başta söyleseler ADSL alır 40 TL öderdim.


Hızım ile ilgili aradığımda alt yapımın desteklenmediği söylendi ve internet anlık olarak kopmalar yaşıyor. 2 gündür internetimi kullanamıyorum, devamlı kopmalar oluyor. Superonline düzgün bir internet hizmeti sağlayamıyorlar. Pazarlama süper ama icraat yok.
Firma hiçbir şekilde çözüm sağlamıyor!

Yunus 70 Okunma

Cevaplar

 • Yunus31 Ekim 2016

  Hızım ile ilgili hiçbir gelişme sağlanmadı aşağıda ekran görüntüsünü görebilirsiniz. Sözleşme 24 mgps ye kadar destekli ama 14 mgps yi geçmiyor 16 mgps alsam daha mantıklı gelirdi! Http://i. Hizliresim.com/3A031j. Jpg

 • Yunus26 Ekim 2016

  Akşam kimse aramadı 21:24 de tekrar aradım ve sonuç yine hüsran. Bağlantım var görünüyor fakat anlık kopmalar gerçekleşiyor. Herhangi bir video, oyun, anlık online bir uygulamada devamlı bağlantı kopuyor. İnternet var gibi görünüyor fakat Google.com dışında hiçbir sitede işlem yapamıyorsunuz devamlı kopmalar gerçekleşiyor. Arayıp sorduğumda herhangi bir çözüm gerçekleşmeden şikayetin kapatıldıgını ilettiler. Hızım yine 13 mgps hiçbir geliş me yok.

 • Yunus25 Ekim 2016

  Saat 8 de arayabilirsiniz.

 • Superonline Temsilcisi25 Ekim 2016

  Şikayetinizin çözümü için sizi gün içerisinde aradık ancak ulaşamadık. Aranmak istediğiniz özel bir saat var ise www.sikayetvar.com sitesi üzerinden belirtebilirsiniz.

 • Superonline Temsilcisi25 Ekim 2016

  Konu ile ilgili gerekli tüm incelemeler yapılacak ve müşterimize telefonla bilgi verilecektir. Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0532 532 00 00 numaradan arayarak veya [email protected] adresine e-posta göndererek müşteri hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz. Saygılarımızla, TURKCELL SUPERONLINE

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön