13 Eylül 2013
Yorum Yap
#2009805

Superonline Kendi Kendilerine İnternetimi İptal Ettiler!

Superonline firmasından bıktım artık. 2010 da otomatik ödemede bulunan internetimi kapatıp modemimi iade ettim. Bana gecikme faizi uygulamışlar (hangi tutara olduğu belli değil ) üstüne 1 ay sonra fatura kesmişler. 3 sene boyunca hukuk bürosundan ara ara mesaj geldi aradığımda hep borcunuz yok yanlışlık olmuştur denildi 35 tl ödemek zorunda kaldım birde üstüne Uskhay hukuk bürosu diye kötü, kaba ve sevimsiz bir hukuk firmasıyla görüşmek zorunda kaldım.


Telefonu açıp sürata kapatmalar, hakaretler ve daha neler neler. Ayrıca kendi kendilerine tarifemi değiştirip durdular bide 80 tl fatura çıkardılar. Ayrıca daha sonra eski kampanya haklarımı engelleyip eski kotasız internetime geçirmiyorlar.

İlkay İlkay 52 Okunma Yorum Yap

Cevaplar

  • İlkay15 Eylül 2013

    Kurumsalız diye geçinip bu kadar dağınık,düzensiz ve müşterisine karşı bu kadar nankör bir firma görmedim.

  • Superonline Temsilcisi14 Eylül 2013

    Konu ile ilgili gerekli tüm incelemeler yapılacak ve müşterimize telefonla bilgi verilecektir. Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0850 222 0 222 numaradan arayarak veya [email protected] adresine e-posta göndererek Müşteri Hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz. Saygılarımızla, TURKCELL SUPERONLINE

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler