26 Şubat 2013

Superonline Kendi Hataları Yüzünden 6 Gündür Hizmetim İptal Edildi!

Kendi hataları yüzünden internet hizmetim iptal edildi. Geri açmaları için halen bekliyorum. 4. gününde geri açarız ama dahil olduğunuz kampanya artık yok, 10 TL fazla ödeyeceksiniz bundan sonra yanıtını alınca kendimi daha fazla tutamadım. Hizmet vermedeki başarısızlığınızı müşteriye yıkmak çok güzel, böyle devam. AKK'yı mahkemeyle kaldırdım, belli ki tekrar istiyorsunuz. Ya da AKK dışı kullanıcıları yanlışlıkla (!) iptal edip, daha fazla para vererek üstelik AKK'lı olarak geri almaya çalışıyorsunuz. Karşınızda standart müşteri yok. Bu yaklaşımınızla zarar edeceksiniz, maddi manevi.

Hazar 28 Okunma

Cevaplar

  • Hazar27 Şubat 2013

    Herhangi bir bilgi verilmedi, sabah akşam aradığım için ben almaya çalıştım bilgiyi. Öncelikle sıfırdan abonelik tanımlanmış, 11 ay taahhüdüm kalmasına rağmen 24 ay gözüküyor. Sonra, 49 TL verdiğim hizmete artık 54 TL isteniyor, suçlusu benim çünkü! Telefon hizmetim tanımlanmamış, ortada yok. Onun için de para isteyecekler muhtemelen. Mahkeme kararıyla AKK dışı olduğumu belirtmeme rağmen 50GB AKK lafı edildi bana telefonda. Bunların hiçbirini kabul etmiyorum. Kapattığınız gibi açacaksınız, aynı şartlarda.

  • Superonline Temsilcisi27 Şubat 2013

    Konu ile ilgili gerekli tüm incelemeler yapılacak ve müşterimize telefonla bilgi verilecektir. Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0850 222 0 222 numaradan arayarak veya [email protected] adresine e-posta göndererek Müşteri Hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz. Saygılarımızla, TURKCELL SUPERONLINE

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön