14 Nisan 2015

Superonline Kendi Aleyhine İşlediğinde "Müşteri Güvenlik Bilgilerini ve Talimatlarını" Uygulamıyor!

09.04.2014 tarihinde hat sahibi olarak benim iznim ve bilgim dışında birileri Superonline'ı arayarak joker hakkı satın almış. Gelen e-posta mesajı üzerine 10.4.14'te Superonline'ı aradım. Joker satın alımının iptalini ve talimatlarımı doğrudan cep tel'imden aradığım zaman kabul etmelerini, ayrıca oyun ve sohbet sitelerini kapatmalarını istedim.


Joker hakkı faturasını iptal edemiyorlarmış. Nisan 11-12'de hala oyun ve sohbet siteleri açıktı. 13.4.14 tarihinde sabit bit hattan deneme için aradım; talimatıma aykırı olarak benden talimat aldılar. Siteleri kapatın dedim not aldılar. 14.4.14 itibariyle hala siteler açıktı. Müşterinin parasını al, gerisini boş ver diyorlar herhalde.

hak

Sedat 321 Okunma

Cevaplar

  • Sedat14 Nisan 2015

    Superonline'ın cevabı karşısında hayretler içerisindeyim. Call CENTER'dan bir personele şahsımı arattılar. Arkadaşımız rutin metinleri okuyup not aldı. Superonline, bu vurdumduymazlığına son vermez, bu site üzerinden ilettiğim sorunu çözmezse diğer sosyal medya kanallarına şikayetimi aktaracağım. Olmadı rakip firmalara geçeceğim. Sanırım yine umurlarında olmayacak. Milletimizi dejenere eden bu tür yaklaşım sahibi firmalara kim ders verebilir ki...

  • Superonline Temsilcisi14 Nisan 2015

    "Konu ile ilgili gerekli tüm incelemeler tamamlanmış ve müşterimiz ile 14.04.2015 16:18:17 tarihinde aranarak görüşülmüştür. Müşterimize güvenli internet profili hakkında bilgi verilmiştir. Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0850 222 0 222 numaradan arayarak veya [email protected] adresine e-posta göndererek Müşteri Hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz. Saygılarımızla, TURKCELL SUPERONLINE"

  • Superonline Temsilcisi14 Nisan 2015

    Konu ile ilgili gerekli tüm incelemeler yapılacak ve müşterimize telefonla bilgi verilecektir. Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0850 222 0 222 numaradan arayarak veya [email protected] adresine e-posta göndererek müşteri hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz. Saygılarımızla, TURKCELL SUPERONLINE

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön