31 Ekim 2016 #6817024

Superonline Kapatılan Abonelik Hakkında Borcu Olduğu İçin Yasal İşlem Başlatılmış!

Bu abonelik için bu üçüncü şikayetim. Daha önce aboneliğin iptali sürecinde yurt dışında olduğum için zorluk yaşamıştım. Faks, telefon ve telefon yoluyla sürekli tacizim sonucunda kapattırılma işlemi gerçekleştirildi. İptal isteğim doğrultusunda telefonla aranarak müşteri hizmetleri tarafından iptalin onaylanması istendi ve onayladım hatta emin olmak için en az iki defa kapattırıldı.


Kesinlikle diye sordum ve evet yanıtını aldım. Söylenildiği gibi, kalite standartları gereği, kayıt tutuyorsanız şayet bunu kayıtlardan bulabilirsiniz. En son aldığım e-mail ile tekrar öğreniyorum ki yasal işlem başlatılmış. İlginç ilan şu ki bu süreçte borcum olduğuna dair herhangi bir e-mail de almadım. Şu an bana yine Türkiye'deki numaramda ulaşmaya çalışıp da ulaşamadık diye cevap yazmayın lütfen! İletişim adreslerini gönderdiğim faks'ı bir zahmet bulursanız ulaşırsınız.

Emel 111 Okunma

Cevaplar

 • Emel03 Kasım 2016

  Konu ile ilgili herhangi bir dönüş yapılmadı, bilginize.

 • Superonline Temsilcisi31 Ekim 2016

  Konu ile ilgili gerekli tüm incelemeler tamamlanmış, müşterimiz ile 31.10.2016 14:54’te görüşülerek konu hakkında bilgilendirme yapılmıştır. Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0532 532 00 00’yi arayarak veya [email protected] adresine e-posta göndererek Müşteri Hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz. Saygılarımızla, TURKCELL SUPERONLINE

 • Emel31 Ekim 2016

  Bu kopyala yapistir mesajlarla internet ve sosyal medyadaki imajinizi geri kazanamazsiniz. bugün ogrendim ki hakkimda icra davasi baslatilmis. Nedeni ise sizin görevli arkadaslarinizin abonelik kapatildiktan sonra aldiklari modemi kendi depolarina geç teslim etmeleri. Sizin kendi ic process inizi de takip etmem gerektiğini bilmiyordum. Bunun yüzünden basima böyle bir şey gelmiş olmasını aklim almiyor. Geciken borç olsa benden kaynaklı en ufak bir şey olsa yine bu kadar problem etmeyecegim. Ve su an yapilabilecek tek şey o parayı ödemek. sonrasında dava acabilecegimi söylediler. Turkiyede olsam emin olun yillarca surse de ugrasirdim ama su an internet yoluyla bu durumu anlatabilecegim tüm mecralarda anlatacağım. böyle küçük hesaplarla insanlardan edindiginiz kaynak size kazandirmayacak!

 • Superonline Temsilcisi31 Ekim 2016

  Konu ile ilgili gerekli tüm incelemeler yapılacak ve müşterimize telefonla bilgi verilecektir. Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0532 532 00 00 numaradan arayarak veya [email protected] adresine e-posta göndererek müşteri hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz. Saygılarımızla, TURKCELL SUPERONLINE

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön