19 Eylül 2013 #2019453

Superonline Kampanyalı Tabletin Düşük Özellikte Olanını Verdi!

Turkcell Superonline'dan Satış öncesi tarafıma bilgi veren Turkcell çalışanı "Samsung tablet T3 kampanyasının" sunumunu yaptı, bilgi istediğimde tarafıma Samsung T3 tablet ve piyasadaki 8 gb değil 16gb'lık bir tabletin verileceği bildirildi. Makul gelen anlaşmaya olumlu olarak yanıt verdim ve aynı gün 24 aylık 50mphs interneti kuruluma gelenler Superonline A.Ş. abonelik kontratı tarafıma imzalattı, fakat satışı yapan arkadaşımız aynı gün teslim edileceğini söylediği tableti diğer arkadaşlar getirmemişlerdi.


Daha sonra 8gb tablet verildi ve iade ettim İnsanları bir yanıltma söz konusudur. Turkcell Superonline interneti seçtim konuyla ilgili mağduriyetimin giderilmesini rica ederim.

Mustafa 63 Okunma

Cevaplar

  • Mustafa23 Eylül 2013

    TURKCELL-SUPERONLINE GENEL MÜDÜRLÜK konuyla ilgili hiçbir yardımda bulunmadı. Konuyu örtbas etmek için beniarayarak "firma satış elemanın söyledirkleri ve beyanı bizi ilgilendirmez, biz mesul değiliz" tavrında konuşma yaptı.. AMA Kontratı düzenleyen satış elemanı konuyla ilgili 16gb lık makinanın dağıtıldığını, isteğimde haklı olduğunumu onlarada 16gb bilgisi verildiğini tekrar doğruladı..

  • Superonline Temsilcisi20 Eylül 2013

    Konu ile ilgili gerekli tüm incelemeler yapılacak ve müşterimize telefonla bilgi verilecektir. Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0850 222 0 222 numaradan arayarak veya [email protected] adresine e-posta göndererek Müşteri Hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz. Saygılarımızla, TURKCELL SUPERONLINE

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön