06 Nisan 2013 #1728483

Superonline Kampanya Dahilinde Verdiği Modemi İstiyor!

Ben Şubat 2011'de Superonline limitsiz kampanyasına katıldım. Kampanyaya başlamadan önce modemimiz olmadığından bir kaç seçenek içinde modemin ücretsiz olması dolayısı ile superonline tercihimiz olmuştu. Zaten telefonla konuşmalarımız'da da bize anlatılan; "2 yıl tahattüd edildiği takdirde modem ücreti alınmayacak.


2 yıldan önce çıkılırsa modem ücreti tahsil edilecek yada iade edilecek" şeklindeydi. 2 yıl geçti ve modemi hak ettik. Ama superonline şimdi modemi istiyor. 1 yıl önce sözleşmeleri değişmiş ama bizim sözleşmemiz 2 yıl önceydi. Şimdi modemi neden istiyorsunuz? Müşteri hizmetini aradığımızda onlarda "evet haklısınız hakkınız var ama almak zorundayız" diyorlar.
Lütfen çözüm..

Ayşe 194 Okunma

Cevaplar

  • Ayşe10 Nisan 2013

    Bana telefonla arayıp bana denilen şey: Tamam haketmişsiniz ama iki yıl sonunda sözleşme yenilendiğinden modem demirbaş'a geçmiş o yüzden parasını ödemeniz gerekiyor. İyi de bana tekrar ikinci bir modem gönderilmedi. benim olan bir şeyi nasıl kendi demirbaşına kaydediyorsunuz ben anlamadım. Anlatacak olan varsa da bana anlatsın. Bu konuda kiminle muattab olacağımı şaşırdım. Bence bu hizmet tamamen ayıplıdır.İllaki tüketici mahkemesine başvurmammı gerekiyor ?

  • Superonline Temsilcisi08 Nisan 2013

    Konu ile ilgili gerekli tüm incelemeler yapılacak ve müşterimize telefonla bilgi verilecektir. Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0850 222 0 222 numaradan arayarak veya [email protected] adresine e-posta göndererek Müşteri Hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz. Saygılarımızla, TURKCELL SUPERONLINE

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön