10 Nisan 2015

Superonline Kalitesiz Hizmet!

21. yüz yılın ortasında Türk Telekom binasının dibindeki bir iş yerinin internet problemini 5 gündür çözemeyen Turkcell Superonline 'ı ayakta alkışlıyorum. Sözleşmemin bitti dakika iptal ettireceğim ve çevrem dahil bir daha internet konusu geçen her durumda Superonline'ın ne kadar başarısız ve kalitesiz bir servis olduğunu anlatacağım, size ödediğim aylık hizmet tutarlarını helal etmiyorum.

M.uğur 164 Okunma

Cevaplar

  • M.uğur18 Nisan 2015

    Problem haala devam etmektedir bir çözüm bulabilmiş değiller, bir arızaya 2 haftadır çözüm bulamayan firma ışık hızında internet hizmeti verme taahhüdü hiç inandırıcı değil, bakalım internet kesintimiz daha kaç hafta sürecek!

  • M.uğur15 Nisan 2015

    Turkcell Superonline firması yaklaşık 2 haftadır internet hizmeti verememesine rağmen ve teknik sorunu çözememesine rağmen talep ettiğim iptal işlemi için bana cayma bedeli ödetmek istiyor, hem internet hizmeti veremiyor beni oyalıyor hem de madem hizmeti veremiyorsunuz sözleşmemi iptal edin dediğimde 300 TL'ye yakın bir cayma bedeli istiyor bu haksızlıktır, Superonline firmasını kesinlikle tavsiye etmiyorum, internet hizmeti almak istiyorsanız mutlaka başka sağlayıcıları düşünün, biz 2 haftaya yakın süredir mağduruz, başkaları mağdur olmasın.

  • Superonline Temsilcisi10 Nisan 2015

    Müşterimizin bağlantı probleminin incelenmesi ve sorunun giderilmesi için en kısa sürede kendisiyle iletişime geçilecektir. Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0850 222 0 222 numaradan arayarak veya [email protected] adresine e-posta göndererek Müşteri Hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz. Saygılarımızla, TURKCELL SUPERONLINE

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön