29 Ocak
#11516504

Superonline Kabusu!

Yaklaşık 1 yıldır Superonline kullanıcısıyım. Daha önce T**T**'dan internet hizmeti almaktaydım. Superonline'a geçme sebebim daha kaliteli hizmet almaktı fakat bırakın kaliteyi hizmet alamıyorum. 24 Mbps hızında internet paketim var sözde ama şu an almakta olduğum hız sadece 1 Mbps.


Defalarca müşteri hizmetleri ile hız problemim hakkında görüştüm modemimi güncellediklerini belirttiler ve hızım bir nebze olsun arttı fakat o artış da sadece 1 saat sürdü.


Daha sonra arıza kaydı oluşturdular sıkıntı yok bina iç tesisatında sıkıntı vardır dediler onu da yaptırdım yine bir şey değişmedi. Sonuç olarak Superonline'a verilen her kuruş boşa verilmiştir. Taahhüdüm bitene kadar sabredeceğim ancak bittiğinde bir daha dönmemek üzere başka hizmet sağlayıcılarını tercih edeceğim. Sizler de Superonline tercih etmeden önce 1 değil 1000 kez düşünürseniz daha mutlu olursunuz.

Veysel Veysel 323 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

 • Veysel08 Şubat

  24 Mhps hizmet satın aldım sözde ama aldığım hizmet göründüğü gibi üstelik bu hizmet için her ay 90 TL ödüyorum.

 • Veysel08 Şubat

  Talebim sadece 2 saat içerisinde incelendi ve her ne hikmetse bina girişine kadar sorun olmadığına ilişkin her zamanki maktu yazı tarafıma sms ile bildirildi. Fakat bina içindeki tesisat yeni yenilendi ve diğer bina sakinleri farklı hizmet sunucularından aldıkları internet hizmetinden dolayı sorun yaşamıyor. Superonline gereksiz pahalı ve kalitesiz ilgili gibi gözüküp sorunlara çözüm üretmeyen bir sunucu. Taahhüdüm bitene kadar sabredeceğim. Superonline almayı düşünenlere de tavsiyem paranızı çöpe atmayın.

 • Superonline Temsilcisi04 Şubat

  Müşterimizin Müşteri Hizmetlerine ilettiği talebine istinaden inceleme yapılmış olup, müşterimize 04.02.2019 tarihinde SMS ile bilgi verilmiştir. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 0532 532 0000 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell Superonline

 • Superonline Temsilcisi30 Ocak

  Konu ile ilgili gerekli tüm incelemeler yapılacak ve müşterimize bilgi verilecektir. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 0532 532 0000 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell Superonline

Ziyaretçi Yorumları