08 Kasım
#12928535

Superonline İptali Ardından Yapılan Mağduriyet

Ortalama 2 yıldır Superonline müşterisiyiz. Biten sözleşme sonrası hiçbir şekilde bilgilendirme yapılmayıp 2 ay yüksek fatura ödedim. Haliyle sinirlenip iptal talebinde bulunup, t****'a başvurdum. Daha sonra Superonline genel müdürlükten telefon geldi, kampanya sunuldu devam etmek istediğimizi dile getirip kabul ettik. T****başvurusunu hemen gün içinde yapılan sistem kaydını iptal ettiğimiz için, t*** genel müdürlüğünden aradılar iptalden sonra portun 2 3 aylığına yasaklandığı söylenip bir şey yapılamayacağını söylediler.


Superonline aboneliğini kabul ettim ama interneti kullanamıyorum 3 gündür mağdurum kimsenin ilgilendiği yok. T****'un altyapısı olduğundan iptal sonrası port'a 2 3 aylık engel konulduğu söylendi ve Superonline'nin bu durumla ilgilenmesi gerektiğini söylediler. 3 gündür hiçbir şekilde geri dönüş sağlanmadı ben artık uğraşmaktan yoruldum. Gereken yapılmaması takdirde iptal edeceğim.

Muhammed Muhammed 612 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

 • Superonline Temsilcisi2 g

  Müşterimizin Müşteri Hizmetlerine ilettiği talebine istinaden inceleme yapılmış olup, müşterimize 12.11.2019 tarihinde SMS ile bilgi verilmiştir. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 0532 532 0000 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell Superonline

 • Muhammed3 g

  Superonline çatısında bulunan herkes, sanki müşterileriyle dalga geçiyorlar gibi. 6 gün problem yaşadım, arıza talebi oluşturuldu günler sonra geri dönüş yapıldı ekip gönderildi. Olan arıza port ile ilgiliydi, ve giderildi denilerek ekip evden uzaklaştı. Daha sonra sürekli bağlantı kopmaları başladı yeniden talep oluşturuldu ve yeniden arıza giderildi. İnternet var fakat önceki sözleşmemde kullandığım kadar güçlü ve kaliteli internet hızı alamıyorum. Artık gerçekten sıkıldım... Genel müdürlükten geri arayıp kampanya sunuyorsunuz, devam ediyoruz daha sonrasında ise bu sıkıntılar yaşanıyor. Müşteri hizmetleri sinyallerin sağlıklı geldiğini söylüyor, fakat kullanım olarak çok zayıf. Sadece bir uygulama yüklerken bile, aşırı şekilde internet ağırlaşıyor ve MS düşüşü oluyor. Ben sözleşmeye devam etmeden önce daha iyiydi. Hatta o kadar iyiydi ki, download yaparken aynı zamanda MS değeri çok iyi şekilde oyunda oynardım, ev halkı film dizi izleyebilirdi. Şu an 1 yükleme yaparken diğer işlemleri yapmak imkansız hale gelmiş. Gerçekten sabrım kalmadı, artık saha için ekip gönderip portları kablolarımı kontrol ettirirsiniz, nasıl yaparsınız size kalmış. Benim bu sorunuma acil çözüm bulun.

 • Muhammed08 Kasım

  Hocam bakın 3 gündür internetsizim, mağdur ediliyorum. Müşteri hizmetleriyle de bugüne kadar konuştum, sistemsel talep Türk Telekom'a gitse dahi ilgilenmiyorlar. Geri dönüşte sağlanmıyor. Daha sağlam bir işleyiş için burası dışında yapmam gereken bir şey varsa söyleyin ona göre hareket edeyim. Bugün işinde geri dönüş arızamı gidereceklerse bekleyeyim.

 • Superonline Temsilcisi08 Kasım

  Konu ile ilgili gerekli tüm incelemeler yapılacak ve müşterimize bilgi verilecektir. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 0532 532 0000 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell Superonline

Ziyaretçi Yorumları