26 Ekim 2016 #6790402

Superonline İptal Sorunu

Nisan 2016'da Turkcell Superonline taahhüt dönemimiz sona eriyordu. Biz de müşteri hizmetlerini arayıp iptal talebimizi gerçekleştirdik. Taahhüt bitiş tarihinde dilekçe yazıp müşteri hizmetlerine mail attık. Bizden dilekçenin orijinalini ve modemi kargo yapmamızı söylediler. Verdikleri Aras Kargo müşteri numarasına 27 nisan'da kargo yaptık ve 28 nisan'da teslim aldılar. Söylenen her şeyi yaptığımız için iptal edildiğini düşündük. Mayıs ayından itibaren faturalar gelmeye devam etti, aradığımızda bir sorun olmuştur iptal edilir diyerek geçiştirdiler. Temmuz ayında hala faturalar ve borç devam edince tekrar aradık müşteri hizmetlerini. Bu tarz sorunlar olabiliyor, kargoda sıkıntı olmuştur kontrol edip düzelteceğiz dediler. Bugün avukatları bizi aradı borcunuzu ödeyin diye. Durumu anlattık, iptal etmişsiniz evet ama yine de iptal sonrasındaki faturaları ödeyeceksiniz diyor.

İpek 273 Okunma

Cevaplar

 • İpek14 Kasım 2016

  Konu ile ilgili bize dönüş yapmadığınız gibi bir de icra takibi başlatmışsınız. Bu nasıl bir dolandırıcılık?! Üyelik bitiş tarihinde önce telefonla, sonra mail ile, sonra da yazılı dilekçenin ve modemin kargo ile gönderilmesiyle size iptal talebimizi iletiyoruz. Kargoyu teslim alıyorsunuz ama iptali gerçekleştirmiyorsunuz. Her ay haksız yere fatura gönderiyorsunuz. Şimdi de modemimiz bile olmayan aylar için kestiğiniz faturalara icra gönderiyorsunuz? Sizi tüketici haklarına şikayet edeceğiz. Avukatımız sizinle iletişime geçecek.

 • Superonline Temsilcisi07 Kasım 2016

  Konu ile ilgili gerekli tüm incelemeler tamamlanmış, müşterimiz ile 27.10.2016 17:58’te görüşülerek konu hakkında bilgilendirme yapılmıştır. Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0532 532 00 00’yi arayarak veya [email protected] adresine e-posta göndererek Müşteri Hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz. Saygılarımızla, TURKCELL SUPERONLINE

 • İpek26 Ekim 2016

  Bizi avukatınıza aratıp da, "evet görüyorum iptal talebi yapmışsınız Nisan , evet modemi de göndermişsiniz biz de almışız ama yine de aradaki faturaları ödemeniz gerekiyor. " gibi bir tutum olamaz. Haklı olan müşteriye bu muamele doğru değil. Dilekçeyi verdikten 6 ay sonra dilekçeyi işleme almak değildir doğru olan. Bir de üstüne 0 6 ay içinde kestiğiniz faturaların ödemesini isteyip ödemezseniz hukuki işlem başlatırız diyorsunuz. Eğer siz faturaları iptal etmezseniz biz de avukatımıza taşıyacağız konuyu.

 • Superonline Temsilcisi26 Ekim 2016

  Konu ile ilgili gerekli tüm incelemeler yapılacak ve müşterimize telefonla bilgi verilecektir. Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0532 532 00 00 numaradan arayarak veya [email protected] adresine e-posta göndererek müşteri hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz. Saygılarımızla, TURKCELL SUPERONLINE

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön