12 Kasım 2014
Yorum Yap
#2816278

Superonline İptal Başvurum Dikkate Alınmıyor

Turkcell Superonline engelli kampanyası yerine 24 ay taahhütlü kampanyaya dahil etti. İtirazlar ettim, şikayette bulundum sonuç alamadım. Bunun üzerine işlemlerin iptal edilerek ilk günden beri kullanmadığım modemlerini almalarını ya da belirtecekleri adrese teslim etmemi istedim.


Dosyalar açıldı, incelemeler yapıldı, cevap verilmeden kapatıldı. Tüketici hakları kanununa aykırı olan bu tutumu pervasızca ve kararlılıkla sürdürmektedir. Bizlere sıkıntı verip eziyet çektirmektedir. Ülkemizde tüketicilerin hiç mi hakkı yok?

Hamza 109 Okunma

Cevaplar

  • Hamza16 Aralık 2014

    Ne iletişime geçildi. Ne de yasal olmayan aboneliğe son verildi. Aldığım bir hizmet yokken faturada kesiliyor. Bu haksızlık ve hukuksuzluk yargıda çözülür.

  • Hamza12 Kasım 2014

    Verdikleri bir cevap yok zaten. Keyfilik sürüp gidiyor.

  • Superonline Temsilcisi12 Kasım 2014

    "Müşterimizin kampanya probleminin incelenmesi ve sorunun giderilmesi için en kısa sürede kendisiyle iletişime geçilecektir. Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0850 222 0 222 numaradan arayarak veya [email protected] adresine e-posta göndererek Müşteri Hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz. Saygılarımızla, TURKCELL SUPERONLINE"

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler