30 Mart 2015

Superonline İptal!

Yeni taşındığım sitede fiber henüz bağlanmadığı için geçici bir süre için yalın ADSL'e geçmek istedim. Fakat bunu yalnızca 24 ay taahhüt vererek yapabileceğim belirtildi. Mevcut taahhütlü paketimi satın alırken bana taşındığım yerde Fiber olmasa dahi ADSL'e geçebileceğim söylenmiş ve taahhütten bahsedilmemişti. Konuyla ilgili olarak İmza attığım sözleşmeyi talep ettim. 48-72 saat içinde gönderilecek denilen sözleşme 90 saat sonrası hala elime ulaşmadı. İptal ettirmek istediğimde ise hiç duymadığım bir olayla karşılaştım. Yaklaşık 450 TL civarında kesilen cezanın içinde cezasız eski taahhüt de vardı. Yani firma yeni bir pakete yükseltirken eski taahhütleri de bu günler için saklıyormuş.

İrfan 442 Okunma

Cevaplar

  • İrfan31 Mart 2015

    Konuyla ilgili arandım ama nakil süreci ile ilgili bilgi verilmedi. Sorunum çözülmedi.

  • Superonline Temsilcisi30 Mart 2015

    "Konu ile ilgili gerekli tüm incelemeler tamamlanmış ve müşterimiz ile 30.03.2015 17:48:02 tarihinde aranarak görüşülmüştür. Müşterimize nakil süreci hakkında bilgi verilmiştir. Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0850 222 0 222 numaradan arayarak veya [email protected] adresine e-posta göndererek Müşteri Hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz. Saygılarımızla, TURKCELL SUPERONLINE"

  • Superonline Temsilcisi30 Mart 2015

    Konu ile ilgili gerekli tüm incelemeler yapılacak ve müşterimize telefonla bilgi verilecektir. Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0850 222 0 222 numaradan arayarak veya [email protected] adresine e-posta göndererek Müşteri Hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz. Saygılarımızla, TURKCELL SUPERONLINE

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön