Visit Xolvie to read complaints and reviews, or file yours.
1

Superonline İnternetin Sürekli Kopması Ve İlgisizliği

Sefer
25 Haziran 07:48
187

Modeminde 2 2.5 haftadır kopmalar var. 3 kere teknik ekip geldi modem değişikliği istemiştim ama modeminde sıkıntı göremedim. Superonline'ı arıyorum yaklaşık 2 2.5 hafta içinde her gün konuşuyorum durumumu bildiriyorum. Modem değişikliği yapmak istemediğimi modemimin düzgün çalıştığını ama arızamın devam ettiğini hala kopmalarım olduğunu söylüyorum. Yeni bir arıza kaydı açılmasını teknik ekibin yönlendirilmesini istiyorum. Yeni arıza kaydı açıyoruz diyorlar ama bana gelen mesajda mevcut arıza kaydı olduğu için talep ettiğiniz arıza kaydı iptal edildi diyor ve sürekli İnternet arızanız giderilmiştir diyor ama hala ışıklar yanıp sönmeye kopmalarım olmaya devam ediyor. Hiçbir şekilde yardımcı olmuyorlar. Neredeyse 10 senedir Superonline kullanıyorum hiçbir ödememide aksatmadım ama hiçbir şekilde yardımcı olmuyorlar. Sözleşme yeniledim ağustos gibi yenilenecek ama pişman oldum. Galiba internet sağlayıcısını değiştireceğim. Böyle sorumsuz böyle ilgilenmeyen bir internet sağlayıcı görmedim.

Superonline İnternetin Sürekli Kopması Ve İlgisizliği
25 Haziran 07:50 (Şikayetten 1 dakika sonra)

Değerli Müşterimiz, Talebinizle ilgili inceleme yaparak en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Saygılarımızla, Turkcell Superonline

25 Haziran 08:59

Merhaba Sefer Bey, Müşteri hizmetlerimize ilettiğiniz talebinizi dikkatle takip ediyoruz. Sonuçlandığında ekiplerimiz tarafından bilgi verilecektir. Saygılarımızla, Turkcell Superonline

Sefer
25 Haziran 09:16
Superonline İnternetin Sürekli Kopması Ve İlgisizliği

Merhaba. Açılan arıza kaydınız, devam eden farklı bir kaydınız olması nedeniyle sonlandırılmıştır. Diyor mu mevcut olan arıza kaydımın iptal edilmesini ve yeni bir arıza kaydı oluşturup ekip yönlendirmenizi talep ediyorum. 2 haftadır bununla mücadele veriyorum. Hiç ekip dahil hiçbir şey gelmedi. Ya alt yapımı kontrol edin ya da başka bir internet sağlayıcısına geçeyim onlar halletsinler gerçekten bu durumdan çok sıkıldım. Evde bilgisayarımda işlerim var ve halledemiyorum.

Sefer
06 Temmuz 10:53

Bu yazıyı yasdığımdan beri bugün 06.07.2024 tarihi itibari ile hala internet sorunlarıö düzelmedi ve kopmalarım mevcut 1 ay internet altyapısını düzeltemeyen sorumsuz bir firmasınız hat sahibi şu an il dışında geldiğinde iptal edeceğim. Alt kattaki komşumda internet var TTNET kullanıyor ben hizmet alamıyorum 1 ay insan bunu yapamaz mı ya nasıl sorumsuz bir operatörsünüz siz. Taahhüt bu ay bitiyor derhal çıkacağım ve TTNET e geçeceğim. Genel arıza var yalanınıda herkese söylemeye devam edin 1 ay arıza çözülmez mi bu kadar olmaz. Arıyorum ayın 9 una kadar internet sağlanacak diyorsunuz saha ekibini yönlendireceğim diyorsunuz gelen giden yok aradan 1 hafta geçti saha ekibiniz yok. Hiç kimseye de sizi önermeyeceğim.

profile-icon
Yorum yazabilmek için ya da .

Şikayetle İlgili Yorumlar

Superonline Arıza Şikayetleri

Turkcell Superonline Hız Problemi Ve Çözümsüzlük Döngüsü

Murat
02 Mayıs 22:22
206
1

Türk Telekom Turkcell Ve Superonline Sorun Çözmüyor

Meltem
03 Nisan 01:02
460
Türk Telekom Turkcell Ve Superonline Sorun Çözmüyor
Türk Telekom Turkcell Ve Superonline Sorun Çözmüyor
Türk Telekom Turkcell Ve Superonline Sorun Çözmüyor
Türk Telekom Turkcell Ve Superonline Sorun Çözmüyor
+2
1

Superonline Ev İnterneti Çalışmıyor Yaptık Dediler Yapılmamış

Gözde
06 Mart 10:29
395
1

Superonline 1 MB İnternet Sorunu

Önler
21 Şubat 21:43
282
Superonline 1 MB İnternet Sorunu
1

Turkcell Superonline Arıza Problemi

Fatih
10 Şubat 11:35
713
Tüm Superonline Arıza Şikayetlerini Gör
Benzer Şikayet Yaz
Superonline Kategorileri