05 Şubat 2014 #2277338

Superonline İnternetim'in Nakil Yapılamaması Sonucu İptal Bedeli Yansıtılması

Müşteri hizmetlerini aradım ve nakil istedim. 7 iş günü dediler, bağlanmadı, 9 iş günü dediler beklemek istemediğimi söyledim. sorun Türk Telekom'dan kaynaklı dediler. Türk Telekom'u aradık yarın interneti bağlarız dediler.


Kullanmadığım ayların faturası çıkmayacak dediler fatura ettiler. İptal için fatura çıkmayacağı söylendi. Fatura çıktı. Ses kayıtlarımı istedim gönderemiyoruz dedi. siz dinleyin dedim. Dinledik böyle bir bilgi yok dediler. Yüz yüze görüşmek istedim maalesef dediler. Call Center'dan bana siz "HAKLISINIZ" ama size iptal yansıtacağız dediler. Ses kayıtlarında hepsi mevcuttur. Arama yaptığım numaraları isterlerse paylaşırım. Çünkü dakikam yetmiyor bu sorunu çözmek için.

Erman 57 Okunma

Cevaplar

 • Erman20 Şubat 2014

  "Konu ile ilgili gerekli tüm incelemeler yapılacak ve müşterimize telefonla bilgi verilecektir." "tüm incelemeler" yapılacak diyorsunuz ama 10 tane ses kaydı dinlemeden beni arıyorsunuz. nasıl tüm incelemeleri yaptınız? siz buradan tüm incelemeler diyorsunuz, arayan kişi 2 ses kaydından fazla dinleyemiyoruz diyor. Bu nasıl bir kurumsallıktır. Göz mü boyuyorsunuz?

 • Erman10 Şubat 2014

  Superonline Call Center müşteri temsilcileri kesinlikle müşteriyi dinlemiyorlar ve sürekli yanlış kayıt aldıkları için zor durumda kalıyorum. Müşteri temsilcisi beni ikna etmeye çalışmıyor, ben onları ikna etmeye çalışıyorum.

 • Erman10 Şubat 2014

  Konu ile ilgili gerekli incelemelerin daha önce yapıldığı ve yukarıda ki yazdıklarımın hiç birinin ses kayıtlarında olmadığı söylendi. Hangi kayıtlarımı dinlediklerini sordum son 2 kaydı dinlemişler. son iki kayıt zaten bana iptal bedelini yansıtmak için arayanların ses kaydı. ben Ocak 2014'ten bu yana olan taşınma ve iptal konuşmalarımın dinlenmesini istiyorum. aradığım numaraları maille gönderdim. 6-7 farklı telefondan aradım sizleri.

 • Superonline Temsilcisi10 Şubat 2014

  Konu ile ilgili gerekli tüm incelemeler yapılacak ve müşterimize telefonla bilgi verilecektir. Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0850 222 0 222 numaradan arayarak veya [email protected] adresine e-posta göndererek Müşteri Hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz. Saygılarımızla, TURKCELL SUPERONLINE

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön