24 Ekim 2016 #6753673

Superonline İnternetimin Kapalı Olması

Temmuz ayında 10-15 kez aranarak Superonline hizmetlerinden bahsedip, Superonline'nin T**** ile beraber çalıştığı, daha iyi hizmet alabilmem için Superonline'a geçebileceğim söylendi. Daha sonra tekrar tekrar aranıp T***** paketimin bittiği Superonline'a geçersem daha hızlı hizmet alacağım söylendi. Bende Superonline 3 ay ödemesiz 24 aylık tarifeye geçtim. Geçişin akabinde T*****'deki taahhüt süremin bitmediği için ve erken bozduğum için 506 milyon fatura ödedim. Bu durum kurumunuza bilgi verilince, tekrar aranıp 125 milyon ödeyebileceklerini söylediler. Fakat hata sizden kaynaklandığı için tarafıma tüm miktarın ödenmesini talep ediyorum. Bu da yetmezmiş gibi evimin Superonline bağlantısını yapan bayi, ev telefonu hattını taşımadan interneti bu şekilde kullanabileceğimi söyleyerek formu imzalattı. Hatta geçtikten 15 sonra internetimiz kapandı. Ceza almadan paketinizden ayrılmak istiyorum.

Sabiha 132 Okunma

Cevaplar

  • Sabiha28 Ekim 2016

    Yaklaşık 1.5 aydır internetim kapalı. İnternetimin açılması için telefonumun süperonlime taşınması gerekmektedir. Acilen internetimin açılmasını istiyorum. (Eve gelen bayinin yanlış yönlendirmesi sonucunda fatura ile alakası yoktur.)

  • Superonline Temsilcisi24 Ekim 2016

    Şikayetinizin çözümü için sizi gün içerisinde aradık ancak ulaşamadık. Aranmak istediğiniz özel bir saat var ise www.sikayetvar.com sitesi üzerinden belirtebilirsiniz.

  • Superonline Temsilcisi24 Ekim 2016

    Konu ile ilgili gerekli tüm incelemeler yapılacak ve müşterimize telefonla bilgi verilecektir. Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0532 532 00 00 numaradan arayarak veya [email protected] adresine e-posta göndererek müşteri hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz. Saygılarımızla, TURKCELL SUPERONLINE

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön