11 Nisan 2013 #1737057

Superonline İnternetim Sürekli Kesiliyor!

Turkcell superonline internet kullanmaktayım. Fakat sürekli intenetim gidiyor. Kullandığım dönemde de bağlantı hızım olması gerekenin 4'te 1 kadar. Bu hıza ise diğer servis sağlayıcılara nazaran fahiş bir rakam ödemekteyim.


Müşteri hizmetlerinden ise yeterli bir cevap alamadım sorunum da giderilmedi. Üstelik sorunumla ilgili olarak superonline web sitesinden defalarca şikayette bulundum. Superonline benimle sadece fatura döneminde irtibata geçiyor. Sözleşme şartlarını maalesef yalnızca ben yerine getiriyorum. Kısa süre içerisinde sorunum çözülmediği taktirde yasal yollara başvurup sözleşmenin tek taraflı feshini sağlayacağım.

Emrah 42 Okunma

Cevaplar

  • Emrah20 Ağustos 2013

    2012 yılında 2000 li yılların çevirmeli bağlantı hızları ve kopmaları ile internet kullanmaya çalışıyorum. Suçu sürekli telefon hatlarıma atmaları artık inandırıcı değil. Çünkü defalarca ölçüm yaptırdım ve hiç bir sorun bulunamadı. Superonline Fiber' de başarılı olabilir ama DSL de hem pahalı hem de çağın çok gerisinde. Kimseye tavsiye etmem

  • Emrah19 Nisan 2013

    Şikayetime cevaben kopyala yapıştır yöntemi ile yapıştırdıkları cavpta "mail adresini verip e posta gönderebilirsiniz" demişler. Fakat kendi web sitelerinden bile defalarca yaptığım şikayete bir defa bile dönüş yapmaya firma, sikayetvar.com üzerinden gelen şikayete gayet hızlı dönüş yapıyor. Sorunum çözülmedi, hızım hala düşük. Kopmaları da takip edip buradan paylaşacağım.

  • Superonline Temsilcisi17 Nisan 2013

    Konu ile ilgili gerekli tüm incelemeler yapılacak ve müşterimize telefonla bilgi verilecektir. Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0850 222 0 222 numaradan arayarak veya [email protected] adresine e-posta göndererek Müşteri Hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz. Saygılarımızla, TURKCELL SUPERONLINE

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön