15 Ekim 2016 #6696925

Superonline İnternetim Hala Kullanıma Açılmadı

17 Ağustos 2016 günü **'ten internet ve ev telefonunu Superonline'a taşımak için başvuru yaptım. Modem iki-üç hafta sonra geldi, fakat bir pürüz olduğu, bağlantının yapılması için 2 gün sonra aranacağım söylendi. Fakat modemi bırakan yetkili bir daha aramadı. Tekrar tekrar müşteri hizmetlerine başvurmama rağmen hala sorunum çözülmedi. Modem bende ama bağlantı hala aktif edilmedi. 17 Ağustos'tan itibaren 2 ay geçti. Hala sorunun ne olduğu ile bir bilgilendirme yapılmadı.


Sadece "ADSL hizmetin eksik/hatalı bilgi olduğundan tamamlanamamıştır. Başvurun takip edilmektedir, gerekli olduğunda seninle tekrar irtibata geçeceğiz" diye mesaj geldi, 2 defa 1 ay arayla. Bağlantı sağlanamıyorsa neden başvuruyu kabul ettiniz? İnternet hızınız da bağlantıyı aktif etme hızınız kadar yavaş değildir umarım. Ya başvuruyu iptal edin ve gelip modeminizi alın (daha kutusunu açmadım), ya da artık aktif edin şunu.

Özgür 45 Okunma

Cevaplar

 • Özgür10 Aralık 2016

  Şimdi de numara taşınmasında sorun çıktı. Kaç defadır aynı mesajlar geliyor. "Numara taşıma işleminiz tahmini 6 gün içinde tamamlanacaktır" diye mesaj geliyor ardından "Başvurunuz hizmet aldığınız operatör tarafından onaylanmamıştır, katılımcı operatörlerden biri teknik problem yaşaması nedeniyle onaylanmamıştır" diye mesaj geliyor üçüncü defa. Bu da internetin bağlanması gibi 3 ay sürmez inşallah. Fiyat olarak uygun diye bu kampanyaya başvurdum. Ama 3 ay boyunca ttnete 90 küsür TL fatura ödedim. Belirsizlik olduğu için de ne TTNET'e uygun bir kampanyaya başvurabildim ne de size yaptığım başvuruyu iptal edebildim. Fazladan ödediğim faturaları geri verecek misiniz?

 • Superonline Temsilcisi01 Aralık 2016

  Konu ile ilgili gerekli tüm incelemeler tamamlanmış, müşterimiz ile 25.11.2016 14:38’te görüşülerek konu hakkında bilgilendirme yapılmıştır. Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0532 532 00 00’yi arayarak veya [email protected] adresine e-posta göndererek Müşteri Hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz. Saygılarımızla, TURKCELL SUPERONLINE

 • Özgür05 Kasım 2016

  Sorunum hala çözülmedi. Aradıklarını ve ulaşamadıklarını başvuru sürecinin devam ettiğini söyleyen bir mesaj attılar sadece.

 • Özgür21 Ekim 2016

  Hala ses seda yok. 1 sene geçmeden bağlanır umarım.

 • Özgür18 Ekim 2016

  Hala bekliyorum. Arayan soran yok. Bu nasıl firma. Başvurmaz olaydım.

 • Superonline Temsilcisi15 Ekim 2016

  Konu ile ilgili gerekli tüm incelemeler yapılacak ve müşterimize telefonla bilgi verilecektir. Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0532 532 00 00 numaradan arayarak veya [email protected] adresine e-posta göndererek müşteri hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz. Saygılarımızla, TURKCELL SUPERONLINE

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön